برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : جمعه ۰۱/۳/۶

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان
فروشگاه حاضر زیر مجموعه فروشگاههای زنجیره ای گروه تجاری فرش کاشان می باشد. جهت استعلام نماد اعتماد الکترونیکی و ضمانت پرداخت قبل از خرید به فروشگاه فرش کاشان مراجعه نمایید.

» فرش زیبا برای پذیرایی

خرید فرش زیبای ماشینی

فرش های دستبافت زیباترین و با کیفیت ترین فرش ها هستند اما فرش های ماشینی هم می توانند به همان اندازه زیبا ، دلربا و چشم نواز باشند . نکته اصلی در زیبا به نظر رسیدن فرش های ماشینی این است که درست و متناسب با محیط انتخاب شوند . فرش های ماشینی تنوع و گستردگی بسیار بالایی دارند و این تنوع باعث تنوع کاربرد و موارد استفاده شده است . حال اگر فرش درست انتخاب نشود هرچند هم گران قیمت باشد نازیبا جلوه کرده و اگر بر اساس اصول زیبایی شناسی و مهارت های لازم انتخاب گردد می تواند دکوراسیون را متحول نموده و فضا را گیرا نماید . از طرفی می دانیم فضای پذیرایی قسمتی از خانه است که به علت مهمان نشین بودن همواره محکوم به زیبایی و چشم نوازی ست . فرش انتخابی برای پذیرایی نیز باید در راستای همین مورد بوده و چون فضای زیادی از کف را پوشش می دهد لازم است با دقت و درایت انتخاب گردد . با این مقدمه به سراغ موضوع اصلی مقاله که فرش زیبا برای پذیرایی ست می رویم . در ابتدا به اهمیت فرش و در ادامه به صحبت در مورد آیتم های انتخاب یک فرش خوب می پردازیم . امید است خوانندگان محترم پس از مطالعه این مقاله بتوانند بهترین انتخاب را داشته باشند .

 

اهمیت فرش در دکور منزل

فرش و قالی بهترین و محبوب ترین کف پوش در بین ایرانیان است ، به گونه ای که حداقل یک یا چند تخته از ان را در منزل هر ایرانی می توان یافت . اهمیت فرش در دکوراسیون بر کسی پوشیده نیست ، این موضوع آنقدر مهم است که گاها خریداران روز ها صرف انتخاب فرش مورد نظر خود می نمایند . منزلی را تصور نمایید که در آن هیچ فرشی به عنوان کف پوش وجود ندارد در وهله اول و هنگام ورود هیچ گونه احساس صمیمیت و راحتی نخواهیم داشت به عبارتی منزل بدون وجود فرش برای ما قابل سکونت نیست . حال تصور نمایید فضایی با فرشی غیر متعارف و خارج از ابعاد و توازن با سایر وسایل پوشیده شده باشد . محل قابل استفاده است اما عدم تناسب رو ح را آزرده و انسان را خسته می نماید . تا قبل از تولید فرشهای فانتزی انتخاب ها محدود تر بود اما با ورود فرش های فانتزی و طرح هایی کاملا متفاوت از قبل ، بازار فرش و قالی رونقی دو چندان گرفت و تنوع به بالاترین حد خود رسید . هر چند انتخاب فرش های فانتزی برای پذیرایی چندان زیبا و جالب به نظر نمی رسد اما طراحی های مدرن علاوه بر تاثیر و ارائه طرح های تلفیقی مانند شوکی بود که به بدنه بازار فرش و قالی زده شد .

 

انتخاب مناسب فرش برای پذیرایی

پذیرایی فضایی ست در خانه که برای پذیرایی از مهمان ها تعبیه شده است . فضایی که با لوکس ترین وسایل ممکن و زیباترین عناصر چیده می شود و از این رو باید فرشی متناسب با وسایل گران قیمت و ارزش مند در کف پذیرایی بگسترانیم . با این حال ، استفاده از فرش در پذیرایی به معنای کاربرد اولیه یعنی عایق بودن و ... کم رنگ شده و بیشتر جنبه زینت و دکور به خود گرفته است . که اگر این چنین نبود خریداران جهت خرید فرشی زیبا و فاخر برای پذیرایی این همه زمان و هزینه صرف نمی کردند . اما این که چطور می توان انتخابی مناسب و شیک برای پذیرایی داشت به برخی اصول بر می گردد که در ادامه توضیح می دهیم .

 

سایز  فرش

اولین نکته مورد توجه انتخاب سایز مناسب است . ایده آل فرش اتاق پذیرایی اندازه ای است که فضای جلوی مبلمان را چوشش دهد ، دی زیر پایه های مبل قرار نگیرد اما به چونه باشد که وقتی مهمان ها روی مبل می نشینند زیر پایشان با فرش پوشیده شده باشد . لزومی ندارد فرش زیر وسایلی مانند گلدان و سایر وسایل زینتی قرار بگیرد . زیبایی بیشتر زمانی حاصل می شود که بین لبه فرش و دیوار فاصله وجود داشته باشد . در صورت قرار گرفتن پایه های جلویی مبل بر روی فرش تعادل مبل بر هم خورده و جهت استفاده مناسب نخواهند بود . اما اگر بنا به هر دلیلی پایه های جلویی روی فرش قرار گرفتند لاز است یا پلاستیک یا ... تعادل برقرار گردد .

 

شکل فرش

شکل فرش باید متناسب و همگام با سایر وسایل از جمله مبلمان و پرده ها باشد . غالبا فرش های پذیرایی مستطیل شمل انتخاب می شوند مدل های باریم یا گرد چندان مناسب نبوده و دید خوبی به بیننده نمی دهند . از آنجا که در وسط فرش از میز استفاده می کنیم لزوم یک تخته فرش مستطیل شکل خوب است . اما اگر میز گرد انتخاب شود می توان از فرش های گرد هم کمک گرفت .

 

طرح و رنگ

مورد دیگر طرح و رنگ است . موردی بسیار مهم و اساسی که غالب تاثیر را بر دکور دارد . فرش های ماشینی تنوع طرح و رنگ زیادی دارند . اگر فضای پذیرایی کوچک است باید از فرش با زمینه روشن و طرح های خلوت و کم نگاره کمک گرفت . فرش های شلوغ فضا را کوچک نشان می دهند . اگر مبلمان ساده است ، پرده ها طرح خاصی ندارند و فضا نسبتا بزرگ است انتخاب فرشی شلوغ قابل توجه خواهد بود .

گروه تولیدی فرش تاپ در راستای ارائه خدمت به مشتریان در خرید های مستقیم آیتمی جهت مشاوره با کارشناسان و خبرگان لحاظ نموده است . هنگام خرید مستقیم از گروه تولیدی فرش تاپ می توانید با ارائه مشخصات پذیرایی می توانید نسبت به خرید فرش ماشینی زیبا برای پذیرایی خود زیر نظر کارشناسان اطمینان حاصل نمایید . گروه تولیدی فرش تاپ با ارائه بهترین محصولات ، زیبا ترین طرح ها در رده بهترین برند ها قرار گرفته است که سهم بالایی از صادرات را نیز به خود اختصاص داده است . قطعا خرید از برند نامی فرش تاپ انتخابی مناسب خواهد بود . تنوع طرح های فرش تاپ به حدی است که شما می توانید با هر سبک سلیقه و هر دکوری از محصولات این برند خرید نموده و دکور خود را زینت بخشید . جهت مشاهده طرح ها و انتخاب فرشی زیبا برای پذیرایی می توانید به وب سایت معتبر شرکت مراجعه و در چند صفحه از تمامی محصولات دیدن نمایید . از جمله شاخه محصولات موجود در فروشگاه آنلاین فرش تاپ عبارت است از :

فرش ماشینی 1200 شانه

فرش ماشینی 1000 شانه

فرش ماشینی 700 شانه

فرش ماشینی مدرن و ... .

برچسب
فرش زیبای ماشینی , فرش زیبا و جدید , فرش های زیبای ماشینی , فرش زیبای ایرانی , خرید فرش زیبای ماشینی , فرش 1200 شانه , فرش 1000 شانه , فرش 700 شانه
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  قوانین و مقررات خرید از فرش کاشان
•  پشتیبانی و گارانتی 24 ساعته خرید فرش
•  قیمت بروز فرش ماشینی کاشان
•  مزایای پرداخت کامل صورتحساب یا فاکتور خرید فرش ماشینی به صورت اینترنتی
•  شیوه های پرداخت فرش کاشان
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه