برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : جمعه ۰۱/۳/۶

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان
فروشگاه حاضر زیر مجموعه فروشگاههای زنجیره ای گروه تجاری فرش کاشان می باشد. جهت استعلام نماد اعتماد الکترونیکی و ضمانت پرداخت قبل از خرید به فروشگاه فرش کاشان مراجعه نمایید.

» فروش تابلو فرش ماشینی

فروش اینترنتی تابلو فرش ماشینی کاشان

فرش های دارای انواع مختلفی می باشند چه از نظر طرح و رنگ و چه از نظر کاربرد ، در زمان های گذشته فرش دارای کاربرد های فراوانی بوده است  که یکی از مهم ترین و محبوب ترین کاربردش استفاده آن به عنوان تابلو بوده است . که امروزه نیز دارای محبوبیت می باشد این نوع از فرش ها دارای ابعادی بسیار کوچک تر از فرش هستند و در درون قاب چوبی قرار می گیرند و بر دیوار منازل نصب می شوند . تابلو فرش ها دارای طرح های متنوع زیادی می باشند و در کشورهای دیگر جز ایران نیز مورد استفاده قرار می گیرند مانند کشور های شرقی . برای مثال در تابلو فرش هایی که در کشور چین بافته می شوند بیشتر از نقش و طرح حیوانات استفاده می شود . در سال تعداد زیادی تابلو فرش در کشور بافته و تولید می شود و دارای دو نوع دست بافت و ماشینی می باشند . که تابلو فرش های دست بافت دارای قدمت زیادی هستند و امروز با پیشرفت تکنولوژی و حضوری دستگاه های صنعتی در نساجی باعث به وجود آمدن تحول بزرگی در صنعت فرش و تابلو فرش شده است .

نقشه های تابلو فرش ماشینی را با استفاده از کامپیوتر طراحی می کنند . به طور کلی تابلو فرش یکی از محصولاتی است که طرفداران زیادی دارد و افراد زیادی را به سمت خود متمایل می کند . قیمت فروش تابلو فرش یکی از مهمترین مواردی است که باید به آن توجه نمود که نوع دستبافت این محصول از تابلو فرش ماشینی بسیار گرانتر می باشد . در حال حاضر می توان این محصول را به دو صورت فروش اینترنتی تابلو فرش و فروش فیزیکی عرضه می دارد . هر چه تعداد شانه و تراکم در تابلو فرش ها بالا تر باشد محصول به نوع دست بافت نزدیک تر می شوند . به صورت معمول تابلو فرش ها نیز مانند فرش ها دارای سه نوع بافت می باشند 1200 شانه ، 1000 شانه و 700 شانه . که شما می توانید با مراجعه به فروشگاه فرش تاپ به بصورت اینترنتی آن ها را خریداری نمایید .

 

انواع تابلو فرش ها

طرح تابلو فرش ها شامل تابلو فرش مناظر ، آیات و اماکن مذهبی ، تندیس ، کوچه باغ ، فانتزی ، حیوانات و پرندگان ، آثار باستانی ، زندگی عشایری ، نقاشی های ایرانی ، میوه ، تصاویر اشخاص ، گلدان ، نقاشی های خارجی ، گل ، مینیاتور و غیره هستند . الیاف مصرفی که برای بافت تابلو فرش ها به کار می رود نیز دارای انواع مختلفی می باشد . اولین نوع تابلو فرش های ابریشمی می باشند . که این نوع از تابلو فرش ها دارای 700 و 1200 شانه می باشند . و بیشتر برای طرح آیات قرآن کاربرد دارد . نوع دوم تابلو فرش های آکریلیک می باشند . در این نوع از تابلو فرش ها بیشتر طرح مناظر و آیات قرآنی بکار می رود . نوع سوم تابلو فرش های الیاف ترک می باشند . که می توان این نوع از الیاف را بهترین نوع دانست و باعث می شود که طرح های که با این نوع از الیاف بافته می شود زیبایی به خصوصی داشته باشند . فروش این نوع از تابلو فرش ها نیز بالا می باشد .

 

ابعاد تابلو فرش

شما می توانید با استفاده کردن فرش های کوچک و تابلو فرش ها به محیط کار و محل زندگیتان زینت خاصی ببخشید . تابلو فرش ها در اندازه های مختلفی به فروش می رسد که رایج ترین آن ها عبارتند از : 70 *50 سانتی متر ، 100 *50 سانتی متر و 100 *50  سانتی متر . مشتریان می توانند تابلو فرش مورد نظر خود را در اندازه های دلخواه نیز سفارش دهند .

 

خرید تابلو فرش خوب

برای خرید تابلو فرش خوب باید از قبل اطلاعاتی را درباره آن ها داشته باشید به موارد زیر دقت نمایید :
دقیق بودن شانه و گره های زده شده به تابلو فرش : در هنگام خرید با دقت به پشت تابلو فرش می توانید به شانه های که زده شده پی ببرید . برای این کار نیازی نیست که یک شخص متخصص باشید با دیدن و چند بار تجربه کردن می توانید به ریز و یا درشت بودن گره ها پی ببرید .

کج بودن تابلو فرش ها را مورد بررسی قرار دهید : برای انجام این کار می توانید تابلو فرش هایی که دارای قاب نمی باشند را از دو طرف روی هم قرار دهید و به کجی آن پی ببرید . ولی اگر تابلو فرش دارای قاب باشد با نگاه کردن به پشت آن می توانید بعضی از کجی ها را تشخیص دهید .

 

تشخیص نوع چله

برای این کار می توانید به چله های تابلو فرش نگاه کنید و تشخیص بدهید که چله های آن از نوع ابریشم است یا نخ . هنگامی که با دقت به تابلو فرش نگاه کنید می توانید خامه های آن را بهتر ببینید و بسنجید . به صورت کلی گفته می شود که نخ های ابریشم دارای درخشندگی بیشتری می باشند پس اگر در تابلو فرش ابریشم بکار رفته باشد باید دارای درخشندگی باشد . اما در بعضی مواقع پیش آمده که در تابلو فرش و یا فرشی ابریشم به کار رفته اما درخشندگی نداشته اند اما دارای ظرافت بوده اند .

 

برجسته بودن تابلو فرش

شاید در هنگام خرید برای شما این سوال پیش آمده باشد که چگونه برجستگی در تابلو فرش ها بوجود می آید ؟ باید بدانید که این برجستگی ها در هنگام بافت به وجود نمی آید . زمانی که تابلو فرش را برای پرداخت می برند در هنگام پرداخت برجستگی ها را روی آن ایجاد می کنند . می توان پرداخت را یک هنر محسوب کرد .

 

فروش اینترنتی تابلو فرش

امروز با پیشرفت تکنولوژی و علم روز دنیا دیگر برای خرید فرش و تابلو فرش نیازی نیست که حضوری مراجعه کنید . تعداد زیادی از فروشندگان فرش و تابلو فرش وجود دارند که فروشگاه های اینترنتی را برای محصولات خود راه اندازی کرده اند و شما می توانید با مراجعه به این فروشگاه آنلاین تابلو فرش مورد نظر خود را خریداری نمایید .

برچسب
'فروش تابلو فرش' , 'فروش اینترنتی تابلو فرش' , 'قیمت فروش تابلو فرش' , 'خرید تابلو فرش خوب'
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  بهترین قیمت فرش ماشینی
•  حریم شخصی مشتریان فرش کاشان
•  قیمت بروز فرش ماشینی کاشان
•  ضمانت اصل بودن فرش ماشینی
•  مزایای پرداخت کامل صورتحساب یا فاکتور خرید فرش ماشینی به صورت اینترنتی
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه