برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : جمعه ۰۱/۳/۶

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان
فروشگاه حاضر زیر مجموعه فروشگاههای زنجیره ای گروه تجاری فرش کاشان می باشد. جهت استعلام نماد اعتماد الکترونیکی و ضمانت پرداخت قبل از خرید به فروشگاه فرش کاشان مراجعه نمایید.

» خرید ویژه فرش برای جهیزیه

همه چیز در مورد خربدفرش جهیزیه و تطابق آن با دیگر اسباب منزل

 از قشنگ ترین سنت ایرانی ها ، خرید جهیزیه برای نوعروس می باشد و خانواه ها به دنبال این هستند تا کالایی با کیفیت برای فرزندشان بخرند تا چندین سال بتوانند از آن استفاده کنند . فرش یکی از مهمترین و ضروری ترین کالاهایی است که برای جهیزیه ، خریداری می شود . فرش جهیزیه ، شامل فرش پذیرایی ، اتاق خواب ، فرش آشپزخانه و راهرو ها را شامل می شود و از آنجا که خانواده ها سعی دارند تا بهترین فرش را برای فرزندشان بخرند ، ما در این مقاله سعی کردیم تا کمک اندکی به این خریداران گرامی کنیم .فرش جهیزیه چگونه باید باشد ؟


خانواده ها باید به این نکته توجه کنند که در هنگام خرید جهیزیه ، اول به خرید فرش ، اقدام کنند ، چون تطبیق فرش با دیگر اثاث منزل کار آسان تری می باشد . برای اتاق پذیرایی ، بهترین فرش ، می تواند فرش 1200 شانه باشد . چون از نظر ظرافت و زیبایی به سان فرش دستبافت می ماند . هر اندازه شانه و تراکم قالی ، بیشتر باشد ، فرش ظریف تر و زیباتر به نظر می رسد . تراکم بالای فرش ، باعث می شود که فرش ، فشرده تر و ریشه هایش نزدیک به هم باشد و همین عامل باعث می شود که قالی ، در برابر آسیب ها مقاوم باشد و باز  ریشه هایش ، امری محال شدنی است . ولی اگر برای برخی خانواده ها ، خرید فرش 1200 شانه ، از نظر قیمت ، مناسب نیست ، خرید فرش 700 شانه پیشنهاد می شود .
اگر پذیرایی منزل نوعروس کوچک است ، بهتر است از فرش کرم ، استفاده شود و ابعاد آن به صورتی باشد که اتاق را تا پایه های مبل بپوشاند و زیر مبل نرود . وجود فضای خالی ، اتاق پذیرایی را زیباتر جلوه می دهد . اگر فضای اتاق خیلی بزرگ است ، فرش سرمه ای بسیار مناسب است .
در تطبیق بین رنگ فرش با دیگر وسایل منزل باید دقت کرد که همه اثاث نباید یک رنگ باشد و فضای  اتاق را بی روح و کسل کننده می کند . برای مثال ، اگر فرش کرم ، را انتخاب کردید سعی کنید مبل را به رنگ قهوه ای بخرید .
بهترین فرش برای اتاق خواب ، می تواند فرش شنل ، یا شگی باشد . به این صورت که این فرش های فانتزی را پایین تخت خواب پهن کنند .
فرش شنل ، از فرش های فانتزی می باشد که بسیار نرم و لطیف است . نظافت اش بسیار راحت است و در براب پاخوردگی مقاوم است . پشت بیشتر فرش های فانتزی ، لاتکس می باشد و همین امر باعث میشود که فرش ، به زمین بچسبد .
فرش مناسب برای آشپزخانه ، می تواند گلیم فرش باشد . گلیم فرش ها ، فرش های پرز بریده ای هستند که برای آشپزخانه و راهرو ها بسیار مناسب می باشند چون آلودگی در این محل ها زیاد است و رطوبت را به خود نمی گیرد و نظافت و جارو کردن آن بسیار راحت است . از آنجا که گلیم فرش ها ، قیمت مناسب تری نسبت به دیگر محصولات دارند ، پس می تواند گزینه خوبی باشد .

خرید فرش ارزان


با بروز نوسانات اقتصادی ، باطبع قیمت فرش ماشینی نیز افزایش پیدا کرده است . و از آنجا که قالی جز اسباب ضروری است و خرید آن برای جهیزیه  الزامی است ، شرکت فرش تاپ ، فرصتی ویژه در اختیار خانواده ها قرار داده است . این شرکت دو تخته فرش ماشینی در شانه و تراکم مختلف و دو فرش فانتزی را با قیمت استثنایی به فروش می رساند . شرکت فرش تاپ ، برای آن دسته از کسانی که توانایی خرید حضوری را ندارند ، اقدام به فروش اینتنرتی کرده است . شما عزیزان می توانید قبل از خرید آنلاین ، با شماره تلفن هایی که در صفحه اصلی سایت است ، تماس بگیرید و مشاوره قبل از خرید انجام دهید . تمامی محصولات دارای برچسب حاوی اطلاعات و ضمانت نامه است . این فرصت طلایی برای نوعروسان هست . لطفا این فرصت را از دست ندهید .

برای دیدن انواع فرش ، روی کلمات زیر کلیک کنید .

فرش 1200 شانه

فرش 1000 شانه

فرش 700 شانه

فرش شگی

گلیم فرش

شنل فانتزی

گلیم گبه

برچسب
'فرش جهیزیه' , 'بهترین فرش' , 'خرید فرش ارزان' , 'خرید فرش 1200 شانه' , 'خرید فرش 700 شانه' , 'فرش کرم' , 'فرش سرمه ای'
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  شرایط بازگشت یا عودت فرش
•  روش نگهداری و شستشوی فرش ماشینی
•  شیوه های پرداخت فرش کاشان
•  استخدام در فرش کاشان
•  قوانین و مقررات خرید از فرش کاشان
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه