برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : شنبه ۰۱/۴/۱۱

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان
فروشگاه حاضر زیر مجموعه فروشگاههای زنجیره ای گروه تجاری فرش کاشان می باشد. جهت استعلام نماد اعتماد الکترونیکی و ضمانت پرداخت قبل از خرید به فروشگاه فرش کاشان مراجعه نمایید.

» انواع فرش ماشینی

انواع فرش ماشینی از نظر شانه و تراکم با ذکر مختصری از خصوصیات آن ها

فروشگاه فرش تاپ ، کلکسیونی ، از انواع فرش ماشینی کاشان می باشد . فرش تاپ ، در بردارننده ی انواع فرش 1200 شانه ، فرش 1000 شانه و فرش 700 شانه ماشینی می باشد . فرش تاپ ، عرضه کننده بهترین فرش ماشینی کاشان در شانه ها و تراکم های مختلف و در طرح های مختلف می باشد و تنوع بالای محصولات این شرکت ، یکی از دلایل ایجاد فروشگاه اینترنتی می باشد تا مشتریان عزیز در کمترین زمان ممکن ، بتوانند محصولات این شرکت را با تمام ویژگی های آن ببینند . در این مقاله به ذکر انواع طرح های فرش ها می پردازیم .فرش 1200 شانه ماشینی
همانطور که می دانید به علت بالا بودن شانه و تراکم در فرش 1200 شانه ، ظرافت و زیبایی این قالی بسیار بالاست . به گونه ای که نام دیگر آن فرش دستبافتگونه می باشد . نخ بافته شده در این قالی ، نخ ترک می باشد و به علت اینکه با الیاف خیلی ظریف بافته شده است ، فشردگی بین ریشه ها زیاد است و امکان آسیب رسیدن به آن ها وجود ندارد . فروشگاه فرش تاپ ، فرش 1200 شانه را به صورت 8 رنگ بافته است . طرح اصفهان ، طرح افشان ، طرح تبریز ، طرح حوض نقره ، طرح درسا ، طرح ماهی ریز ، طرح سلین ، طرح سیمین ، طرح لادن از نمونه های فرش 1200 شانه ماشینی کاشان می باشد .
برای دیدن انواع فرش 1200 شانه ، کلیک کنید .فرش 1000 شانه
فرش 1000 شانه نیز ، مانند فرش 1200 شانه دارای شانه و تراکم بالا می باشد و از نظر ظرافت و زیبایی و ریز نقشی همانند 1200 شانه می باشد . این فرش بدون پرز است و در اثر شست وشو و پاخور شدن بسیار مقاوم است . فرش تاپ ، فرش 1000 شانه را به صورت 8 رنگ و 10 رنگ عرضه کرده است . طرح آرشیدا ، طرح آریانا ، طرح آیلار ، طرح اصفهان ، طرح الی ، طرح سارا از نمونه های فرش 1000 شانه فروشگاه تاپ می باشد .
برای دیدن انواع فرش 1000 شانه ، کلیک کنید .

فرش 700 شانه
فرش 700 شانه ، از نظر ظرافت و زیبایی به پای فرش 1200 شانه نمی رسد و این هم به دلیل پایین بودن شانه و تراکم این محصول است . ولی بسیار مقاوم و مستحکم است و در اثر شست وشو کیفیت اش را از دست نمی دهد و بسیار مناسب برای مکان های پررفت و آمد می باشد . این محصول با نخ هیت ست شده بافته شده است .
برای آگاهی بیشتر از نخ هیت ست ، اینجا کلیک کنید .
شرکت فرش تاپ ، فرش 700 شانه را به صورت 8 رنگ ، 10 رنگ و 12 رنگ عرضه می کند . طرح آدرینا ، طرح آراز ، طرح آریا ، طرح ارشک ، طرح ترانه ، طرح خطیبی ، طرح دریای نور از جمله طرح های فرش 700 شانه می باشد .
برای دیدن دیگر طرح ها ، اینجا کلیک کنید .خرید فرش ماشینی کاشان
فروشگاه فرش تاپ ، خرید بی واسطه فرش ماشینی با قیمت درب کارخانه را جهت کاهش هزینه های اضافی ، در دسترس خریداران عزیز خود قرار داده است . تمام محصولات این شرکت ، با ضمانت نامه کتبی و بیمه آتش سوزی است .

برچسب
'انواع فرش ماشینی کاشان' , 'انواع فرش 1200 شانه' , 'فرش 700 شانه ماشینی' , 'فرش 1000 شانه' , 'فرش 1200 شانه ماشینی' , 'فرش دستبافتگونه' , 'فرش 1200 شانه ماشینی کاشان' , 'انواع فرش 1000 شانه' , 'خرید فرش ماشینی کاشان' , 'خرید بی واسطه فرش ماشینی'
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  درباره گروه تجاری فرش ماشینی کاشان
•  روش نگهداری و شستشوی فرش ماشینی
•  شرایط استفاده امکانات فروشگاه فرش کاشان
•  بهترین کیفیت فرش ماشینی
•  ارسال سریع فرش و ارسال رایگان فرش ماشینی به سراسر کشور
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه