برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : جمعه ۰۱/۳/۶

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان
فروشگاه حاضر زیر مجموعه فروشگاههای زنجیره ای گروه تجاری فرش کاشان می باشد. جهت استعلام نماد اعتماد الکترونیکی و ضمانت پرداخت قبل از خرید به فروشگاه فرش کاشان مراجعه نمایید.

» فرش فانتزی

انواع فرش فانتزی و ذکر خصوصیات آن و مقایسه آن ها با گلیم فرش ها

فرش فانتزی

فرش فانتزی ، جز محصولاتی است که به تازگی وارد بازار فرش شده است و با طرح ها و نقشه های جدید ، جای خود را به خوبی در منازل ، باز کرده است . انواع فرش فانتزی ، فرش شنل و فرش شگی می باشد . در اینجا به ذکر خصوصیات این محصولات می پردازیم .

فرش شگی


فرش های پرز بلند هستند که در بافت آن ، نخ ها به صورت قطعه قطعه به کار رفته اند که این کار باعث نرمی و لطافت فرش شگی شده است ، به گونه ای که با راه رفتن روی آن ، احساس راحتی به افراد دست می دهد . این محصول ، بسیار سبک است و برای اتاق خواب و آشپزخانه استفاده می شود . جنس فرش شگی ، از الیاف پلی استر ، آکریلیک ، پشم و پلی پروپلین است .
برای خرید فرش شگی ، کلیک کنید .

فرش شنل


نام دیگر این محصول جدید ، فرش بلژیکی می باشد که دارای رنگ های شاد و براق می باشد که جذابیت فرش شنل را ، چند برابر کرده است . دارای طرح های متفاوت و متنوعی می باشد که طرح گل برجسته آن ، بیشترین فروش را داشته است و دارای سطحی صاف و مسطح است و برای اتاق خواب کودکان ، آشپزخانه می توان استفاده کرد . این محصول با الیاف پلی استر بافته شده است و دارای استحکام و ثبات و مقاومت بالا می باشد .
اگر می خواهید برای اتاق خواب خود و یا فرزندتان ، فرش مناسب انتخاب کنید ، اینجا کلیک کنید .

تفاوت گلیم فرش با دیگر فرش های فانتزی


هم گلیم فرش ها و هم دیگر فرش های فانتزی ، جز فرش های غیر رسمی هستند . گلیم فرش ها ، دارای سطح صاف و بدون پرز هستند به گونه ای که هنگامی که روی آن دست می کشید ، مانند موی کوتاه شده حالت زبری دارد و چون بدون خاب است ، مثل فرش شنل و شگی ، نرم و لطیف نیست و بهتر است در آشپزخانه و یا راهروها استفاده شود . در امور نظافت و جارو کردن ، گلیم فرش ها نسبت به دیگر فرش های فانتزی بهتر تمیز می شوند .
برای خرید گلیم فرش ، کلیک کنید .

خرید انواع فرش فانتزی


شرکت فرش تاپ ، عرضه کننده انواع مختلف فرش فانتزی ، با طرح ها و نقشه های به روز ، در خدمت هموطنان عزیز می باشد . این شرکت علاوه بر فروش اینترنتی فرش ماشینی ، اقدام به فروش اینترنتی فرش فانتزی کرده است . برای هرگونه مشاوره رایگان ، هم در اطلاع رسانی از فرش ها و هم مشاوره در خرید فرش ، تماس بگیرید .

برچسب
'فرش فانتزی' , 'انواع فرش فانتزی' , 'فرش شگی' , 'خرید فرش شگی' , 'فرش شنل' , 'تفاوت گلیم فرش با دیگر فرش های فانتزی'
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  بهترین کیفیت فرش ماشینی
•  حمل و نقل در فرش کاشان
•  مشخصات فنی و تکمیلی فرش ماشینی قبل از خرید
•  شیوه های پرداخت فرش کاشان
•  استخدام در فرش کاشان
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه