برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : شنبه ۰۱/۴/۱۱

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان
فروشگاه حاضر زیر مجموعه فروشگاههای زنجیره ای گروه تجاری فرش کاشان می باشد. جهت استعلام نماد اعتماد الکترونیکی و ضمانت پرداخت قبل از خرید به فروشگاه فرش کاشان مراجعه نمایید.

» فرش آکریلیک

توضیحات ساده و مختصر در مورد خصوصیات فرش آکریلیک

فرش درجه یک ، فرشی است که از بهترین الیاف بافته شده باشد . خریداران باید بدانند که علاوه بر زیبایی فرش ، به جنس فرش و اینکه از چه الیافی بافته شده است ، اهمیت بدهند ، چون تعویض فرش امروزه کاری بسیار دشوار است . بهترین الیاف ، الیاف آکریلیک است که از نظر ظاهری بسیار شبیه به الیاف پشمی هستند . یک فرش خوب و درجه یک باید خصوصیات زیر را داشته باشد .

بیشتر بدانید :

درباره فرش درجه یک

خصوصیات فرش ممتاز و درجه یک :

-  نخ بوم فرش باید از جنس پنبه باشد .
- نخ پود که به صورت افقی است باید از جنس جوت باشد .
- نخ ریشه که باید از پنبه باشد .
- نخ خاب که از جنس آکریلیک باشد .

در اینجا به ذکر ویژگی فرش آکریلیک می پردازیم .

 

خصوصیات فرش آکریلیک چیست ؟

مهمترین عواملی که فرش آکریلیک را از فرش پلی استر و دیگر فرش ها جدا می کند موارد زیر است :


•    ضدحساسیت:
قالی ها ، محل تجمع آلودگی ها است و در برخی مواقع بسیار حساسیت زا هستند و باعث بیماری هایی از جمله سردردهای مزمن ، گرفتگی بینی ، خارش و عطسه می شود . ولی فرش آکریلیک ، دارای نوع خاصی از نخ می باشد که آلرژی و حساسیت را به حداقل می رساند .


•    زیبایی فرش :
در کنار جنس بسیار خوب ، زیبایی هم یکی از رکن اساسی در انتخاب فرش است . فرش آکریلیک نسبت به پلی استر ، نرم تر ، لطیف تر ، دارای درخشندگی و رنگ های شاد ، زنده و شفاف می باشد .


•    مقاومت بالا :
 فرش آکریلیک در برابر گرما و حرارت ، مقاومت چشم گیری دارد . به گونه ای که روی آن ، تست گرما ( گذاشتن اتوی داغ روی فرش ) انجام می دهند ، بدون اینکه به آن آسیب برسد . دارای طول عمر بسیار بالایی می باشد و در برابر شست شو و پاخور شدن ، زیبایی خود را از دست نمی دهند و به هیچ عنوان در آن ها کوتاه شدن و یا کوبیده شدن رخ نمی دهد و همینطور در برابر رطوبت ، مقاوم هستند و به مرور زمان دچار خوردگی یا پوسیدگی نمی شوند .

با توجه به ویژگی های ذکر شده ، چنانچه در هنگام خرید ، با زبری یا سفتی و رنگ های غبار گرفته شده روبرو شدید ، حتما جنس پلی استر بوده است و در آخر لازم به ذکر استخرید فرش آکریلیک کاشان

 

تمامی محصولات فرش تاپ ، از جنس آکریلیک بوده است . این شرکت ، تلاش می کند محصولاتی باعمر و کیفیت بالا عرضه  کند . از آنجا که تنها عیب فرش آکریلیک پرزدهی بالا است ، شرکت تاپ تلاش می کند تا این عیب را به حداقل برساند .
برای خرید فرش آکریلیک ، کلیک کنید .

برچسب
'ویژگی فرش آکریلیک' , 'فرش آکریلیک' , 'خرید فرش آکریلیک' , 'خصوصیات فرش آکریلیک چیست' , 'خرید فرش آکریلیک کاشان'
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  فروشگاه های خرید انواع فرش ماشینی
•  ضمانت اصل بودن فرش ماشینی
•  قوانین و مقررات خرید از فرش کاشان
•  حریم شخصی مشتریان فرش کاشان
•  پشتیبانی و گارانتی 24 ساعته خرید فرش
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه