برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : جمعه ۰۱/۳/۶

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان
فروشگاه حاضر زیر مجموعه فروشگاههای زنجیره ای گروه تجاری فرش کاشان می باشد. جهت استعلام نماد اعتماد الکترونیکی و ضمانت پرداخت قبل از خرید به فروشگاه فرش کاشان مراجعه نمایید.

» انواع رنگ فرش ماشینی

انواع رنگ فرش ماشینی کاشان

 امروزه فرش ماشینی در رنگ های کرم ، آبی ، سرمه ای ، گردویی ، لاکی عرضه می شود که نمی توان از تاثیر رنگ در فضای خانه چشم پوشی کرد . مهم ترین اثاث منزل ، فرش است و تطابق آن با دکوراسیون کار سختی نیست . با دانستن اندکی اطلاعات در این زمینه ، می توانید قانون خانه تان را خودتان وضع کنید .

رنگ و فرش برای دکوراسیون
در چیدمان دکوراسیون جدید ، از طیف های رنگی گوناگون استفاده می کنند . اگر تمامی دکوراسیون منزل ، از یک طیف رنگی باشد ، کسل آور و خسته کننده می باشد . استفاده از رنگ های مختلف ، فضا را از یکنواختی در می آورد و انرژی بخش است . انتخاب مناسب رنگ فرش ، خیلی مهم است و انتخاب نادرست در رنگ قالی ، چه بسا که محیط امن خانه را به فضای دل سردکننده تبدیل میکند .

فرش کرم
این رنگ یکی از فرش های محبوب در بین ایرانیان می باشد که در دکوراسیون جدید ، جای خود را باز کرده است . چشم را آزار نمی دهد و باعث تسکین روح و روان میشود . امروزه با توجه به کم شدن فضای خانه ها ، توصیه می شود که از فرش کرم استفاده شود چون باعث می شود فضای کوچک را بزرگ جلوه دهد . در مکان های با نور کم نیز استفاده از فرش کرم باعث می شود تا آن فضا روشنتر دیده شود .
فروشگاه اینترنتی تاپ ، عرضه کننده انواع فرش کرم کاشان می باشد .

فرش سرمه ای
فرش سرمه ای ، جلوه ای با شکوه و مجلل به خانه می دهد که بهتر است در اتاق نشیمن و پذیرایی از آن استفاده شود . فرش سرمه ای ، فضای خانه را کوچک تر نشان می دهد پس بهتر است در فضاهای بزرگ از این رنگ استفاده شود و یا اگر فضای منزلتان کوچک است و می خواهید از فرش سرمه ای استفاده کنید ، بهتر است که رنگ مبلمان و پرده ها و رنگ دیوار را روشن انتخاب کنید .
فروشگاه اینترنتی تاپ ، عرضه کننده انواع فرش سرمه ای کاشان می باشد .

فرش آبی
فرش آبی ، به محیط خانه ، آرامش می بخشد . باعث ایجاد انرژی مثبت در فضای خانه می شود . بهتر است اگر فرش آبی را برای دکوراسیون منزل استفاده می کنید ، دیگر وسایل را با رنگ های مختلف دیگر تهیه کنید ، چون ترکیب رنگ آبی با دیگر رنگ ها ، بیشترین جلوه و زیبایی را ایجاد می کند . مثلا ترکیب رنگ آبی با یاسی ، فضا را رمانتیک و رویایی می کند و یا ترکیب رنگ آبی با قرمز یا زرد ، فضا را از یکنواختی و سردی خارج می کند . ترکیب رنگ آبی با زرشکی ، نارنجی و توسی ، فضا را پراز هیجان و انرژی می کند . از این قالی می توان در فضاهای کوچک استفاده کرد ، چون فضا و محیط را بزرگتر نشان می دهد .
فروشگاه اینترنتی تاپ ، عرضه کننده انواع فرش آبی کاشان می باشد .

فرش لاکی
در گذشته ، در چیدمان منزل از فرش لاکی بیشتر استفاده می شد و تولیدکنندگان صرفا به تولید فرش لاکی می پرداختند . فرش لاکی ، انرژی می دهد و بالابرنده ضربان قلب است . اگر فضای منزلتان کوچک است ، بهتر است از فرش لاکی استفاده نکنید چون فضای منزل را کوچک تر نشان می دهد . در فضاهای بزرگ بهتر است از این رنگ استفاده شود . از دیگر ویژگی های فرش لاکی گرمابخشی به محیط است ، پس بهتر است در اتاق نشیمن از این رنگ استفاده شود . برای راهروها که رفت و آمد زیاد است بهتر است از این قالی استفاده شود . فرش لاکی ، خلق و خو را تغییر می دهد .
شرکت فرش تاپ ، تولیدکننده انواع فرش لاکی کاشان می باشد .

فرش گردویی
فرش گردویی ، به فضای خانه گرما می بخشد . این رنگ ، بیانگر سمبل طبیعت و زمین است . فرش گردویی برای اتاق پذیرایی ، ناهار خوری ، اتاق خواب حس مطلوب و خوبی ایجاد می کند . از این فرش می توان در انواع اتاق ها در هر حالت و فضایی و برای هر خلق و خویی استفاده کرد .
شرکت تاپ ، تولیدکننده انواع فرش گردویی کاشان می باشد .

برچسب
'انتخاب مناسب رنگ فرش' , 'فرش کرم' , 'فرش کرم کاشان' , 'فرش سرمه ای' , 'فرش سرمه ای کاشان' , 'فرش آبی' , 'فرش آبی کاشان' , 'فرش لاکی' , 'فرش لاکی کاشان' , 'فرش گردویی' , 'فرش گردویی کاشان'
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  فروشگاه های خرید انواع فرش ماشینی
•  مزایای پرداخت کامل صورتحساب یا فاکتور خرید فرش ماشینی به صورت اینترنتی
•  شماره حسابهای فرش کاشان
•  درباره گروه تجاری فرش ماشینی کاشان
•  راهنمای خرید اینترنتی فرش
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه