برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : جمعه ۰۱/۳/۶

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان
فروشگاه حاضر زیر مجموعه فروشگاههای زنجیره ای گروه تجاری فرش کاشان می باشد. جهت استعلام نماد اعتماد الکترونیکی و ضمانت پرداخت قبل از خرید به فروشگاه فرش کاشان مراجعه نمایید.

» فروشگاه آنلاین فرش

فروشگاه اینترنتی فرش کاشان

امروزه با پیشرفت تکنولوژی ، شکل تجارت تغییر یافته است و با رونق اینترنت ، معامله حضوری جای خود را به تجارت اینترنتی داده است . فرش نیز ، یکی از کالاهایی است که به صورت آنلاین خرید و فروش می شود.
فروشگاه آنلاین فرش
در گذشته خرید و فروش فرش ، به وسیله دلالان انجام می شد که شما علاوه بر پرداخت تهیه فرش ، باید به دلال هم به عنوان واسطه ، پول پرداخته می شد و گاهی آن ها برای اینکه سود بیشتر نصیب شان شود ، فرش بی کیفیت را با قیمتی بسیار بالا به فروش می رساندند . بسیاری از شرکت ها ، اقدام به ایجاد فروشگاه آنلاین فرش کردند . منظور از فروشگاه اینترنتی فرش این است که کاربر ، در فضای اینترنتی ، سایتی طراحی می کند که در آن کلکسیونی از انواع محصولات شرکت ، با ذکر خصوصیات و قیمت است که مشتری بعد از دیدن محصولات اقدام به خرید اینترنتی می کند . در اینجا به ذکر مزایای خرید اینترنتی فرش می پردازیم .
مزایای خرید اینترنتی فرش
1.    مشتری می تواند ، در هر مکان و زمانی که هست ، از تمامی محصولات شرکت ، دیدن کند و به انواع طرح ها و مدل های محصولات ، دسترسی داشته باشد .
2.    وقتی واسطه در میان نباشد ، بالطبع ، قیمت محصولات بسیار پایین می آید و خریدار می تواند فرش باکیفیت را با پایین ترین قیمت خریداری کند .
3.    امروزه ، با توجه به استقبال بی نظیر از فرش ماشینی ، طراحان فرش ، روز به روز در حال طراحی نقش های جدید برای فرش هستند . با داشتن فروشگاه آنلاین ، مشتریان ، از تمامی طرح های جدید و به روز شرکت ، در کمترین زمان اطلاع حاصل می کنند .
4.    تمامی محصولات به صورت مستقیم و به قیمت درب کارخانه ، همراه با ضمانت نامه اصل ، به صورت رایگان ارسال خواهد شد .
5.    پشتیبانی مستقیم از جنس فرروخته شده توسط شرکت ، انجام خواهد شد .
6.    چنانچه ، خریدار هر سولی در مورد فرش دارد ، می تواند در طول شبانه روز ، با مسوول فنی شرکت ، مشاوره کند .
فرش ماشینی کاشان ، به عنوان بهترین برند ، شناسایی شده است .افرادی که در این شهر زندگی می کنند می توانند با یک مراجعه حضوری اقدام به خرید فرش کنند . اما افرادی که نمی توانند به کاشان سفر کنند ، می توانند به سایت فرش تاپ مراجعه کنند و بعداز بررسی ، اقدام به خرید فرش کنند .

برچسب
'فروشگاه آنلاین فرش' , 'فروشگاه اینترنتی فرش' , 'خرید اینترنتی فرش' , 'مزایای خرید اینترنتی فرش' , 'فرش ماشینی کاشان' , 'سایت فرش'
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  حریم شخصی مشتریان فرش کاشان
•  مشخصات فنی و تکمیلی فرش ماشینی قبل از خرید
•  روش نگهداری و شستشوی فرش ماشینی
•  شماره حسابهای فرش کاشان
•  قوانین و مقررات خرید از فرش کاشان
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه