برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : شنبه ۰۱/۴/۱۱

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان
فروشگاه حاضر زیر مجموعه فروشگاههای زنجیره ای گروه تجاری فرش کاشان می باشد. جهت استعلام نماد اعتماد الکترونیکی و ضمانت پرداخت قبل از خرید به فروشگاه فرش کاشان مراجعه نمایید.

» انتخاب فرش مطابق با هر اتاق

فرش ماشینی مناسب با دکوراسیون اتاق ها

اکثر ما در تزیین دکوراسیون بیشتر به مبلمان و پرده و تابلوهای خانه اهمیت می دهیم . ولی نباید فراموش کنیم که انتخاب فرش ماشینی نقش بسیار مهمی در زیبایی خانه به عهده دارد . در ادامه می خواهیم به شما یکسری قوانین مربوط به انتخاب فرش ماشینی مناسب با دکوراسیون اتاق ها برای شما بیان کنیم که می توانید آن را مطالعه و مشاهده کنید .

 

1- انتخاب فرش ماشینی مناسب

امروزه با توجه به تنوع بسیار بالای فرشهای ماشینی ، انتخاب قالی در دریایی از طرح و رنگ می تواند بسیار سخت باشد . مهمترین نکته در انتخاب قالی مناسب ، در نظر گرفتن نحوه استفاده از اتاق و نوع کاربرد آن می باشد .

 

1-1- فرش ماشینی پذیرایی

مثلا فرشی که در اتاق پذیرایی پررفت و آمد استفاده می شود ، حتما باید از دوام و پاخور بودن بالایی داشته باشد ، رنگ چرک تاب تری داشته باشد و در برابر گرد و غبار مقاوم باشد . نکته بعدی توجه به ابعاد فضای منزل می باشد . اگر فضای خانه بسیار بزرگ و خلوت جلوه می کند ، از فرش ماشینی با رنگ تیره و در صورتی که فضای کوچکی در خانه موجود است و می خواهیم بزرگتر نمایان شود از قالی های رنگ روشن باید استفاده کنیم .

 

1-2- فرش ماشینی اتاق ها

اگر خانه در معرض گرد و غبار و دوده است بهتر است از فرشهایی استفاده کنیم که رنگ های مختلف و تودرتو دارند . برای زیباتر کردن محیط اتاق نشیمن می توان هم مبلها را روی فرش پذیرایی قرار داد و هم می توان برای بزرگتر نشان دادن اتاق ، پایه های جلویی مبل را روی آن و پایه های عقبی را روی زمین قرار داد . البته اگر طرح قالی خیلی خاص و زیباست ، حتما فاصله ای بین مبل و آن باید ایجاد کرد تا طرح زیبای قالی نمایان شود . برای داشتن یک اتاق ناهارخوری راحت باید فرش را طوری انتخاب کنیم که از ابعاد میز کمی بزرگتر باشد تا با عقب کشیدن صندلی ها باز هم پایه های صندلی روی قالی قرار بگیرد .

 

1-3- فرش ماشینی آشپزخانه

در خصوص انتخاب فرش ماشینی آشپزخانه باید در نظر بگیریم با اینکه به علت شست و شوی مداوم کف بهتر است از قالی استفاده نکنیم ولی یکی از بهترین کفپوش ها برای آشپزخانه قالی ماشینی است . برای آشپزخانه از فرشهای بادوام که اکثرا پلی استر هستند باید استفاده کنیم و در صورت لزوم از قرار دادن قالی در محدوده پخت و پز جلوگیری کنیم . همچنین انتخاب آن برای آشپزخانه باید بر اساس سبک آشپزخانه باشد . مثلا در آشپزخانه ای با دکوراسیون سنتی ، گلیم فرش و برای آشپزخانه های مدرن ، قالی های تک رنگ با الیاف برجسته بهتر است .

برچسب
'فرش ماشینی' , 'فرش ماشینی آشپزخانه' , 'فرش پذیرایی'
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  شماره حسابهای فرش کاشان
•  شیوه های پرداخت فرش کاشان
•  فروشگاه های خرید انواع فرش ماشینی
•  استخدام در فرش کاشان
•  حمل و نقل در فرش کاشان
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه