برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : جمعه ۰۱/۳/۶

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان
فروشگاه حاضر زیر مجموعه فروشگاههای زنجیره ای گروه تجاری فرش کاشان می باشد. جهت استعلام نماد اعتماد الکترونیکی و ضمانت پرداخت قبل از خرید به فروشگاه فرش کاشان مراجعه نمایید.

» ست کردن فرش و دکوراسیون

تطابق فرش ماشینی با دکوراسیون

قالی از جمله وسائلی است که جلوه خاصی به محیط خانه می بخشد و شاید برای زیبایی بیشتر هماهنگی دکوراسیون و فرشتان باعث شود توجه بیشتری را به خود جلب نماید . بنابراین در خرید فرش باید به نکات بیشتری برای ایجاد این نوع هماهنگی توجه کنید . در ادامه قصد داریم که بتوانید اطلاعات و مواردی درباره تطابق فرش ماشینی با دکوراسیون به شما ارائه دهیم .

 

1- قوانین ست کردن فرش با دکوراسیون

1-1- رنگ و نوع کفپوش فرش

رنگ و نوع کفپوش شاید مهمترین نکته در انتخاب فرش باشد اگر رنگ کف پوشتان سفید یا خنثی است مطمئنا شما انتخاب راحتتری دارید اما اگر از رنگ های دیگری مثل قهوه ای استفاده کردید از فرشی هماهنگ با آن استفاده کنید . و این شاید به سلیقه شما بستگی داشته باشد اگر تمایل به کنتراست یا تضاد دارید از رنگ های تیره استفاده کنید ولی اگر تمایل به هماهنگی دارید از رنگ های مکمل استفاده کنید . اما به شما توصیه می کنیم برای چشم نوازی بهتر از رنگ تیره و روشن باهم استفاده کنید مثلا اگر رنگ اتاقتان تیره است از مبلمان روشن استفاده کنید ولی اگر رنگ اتاق و کفپوشتان روشن است از وسائلی تیره رنگ استفاده کنید .
سعی کنید از رنگ های به کار برده شده در فرش کاشان برای انتخاب رنگ وسائل استفاده کنید و اگر آن رنگی ساده دارد از رنگ های مکمل آن برای انتخاب وسائلتان استفاده کنید . میتوانید برای انتخاب رنگ قالی از قانون 10-30-60 که یعنی 3 رنگ اصلی مد نظرتان و پرکاربرد در وسائلتان را انتخاب کنید و بر اساس مورد استفادتان به رنگ اصلی ، ثانویه و رنگ کم اهمیت تر تقسیم بندی بندی کنید و برای رنگ فرش ماشینی از 30 درصد که به اسم رنگ ثانویه شناخته می شود ، استفاده کنید .

1-2- ست کردن فرش با محیط

اما غالبا برای قالی از رنگ های کرم ، لاکی ، سرمه ای ، آبی و گردویی استفاده می شود . اگر دکور شما رنگی است و یا فضای کوچکی در اختیار دارید بهتر است از فرش کرم رنگ استفاده کنید . اگر فضای بزرگتری دارید یا دوست دارید محیط منزلتان صمیمیت یا آرامش بیشتری داشته باشد از فرشهای تیره مثل سرمه ای استفاده کنید . فرشهای لاکی که خود نمادی از فرش ایرانی و کاربرد زیادی نیز دارد باعث محیطی شاد و پر انرژی می شود بخصوص در محیط های کوچک چشمگیرتر است .

برچسب
'فرش ماشینی' , 'خرید فرش' , 'انتخاب فرش' , 'فرش کاشان' , 'فرش ایرانی' , 'رنگ فرش ماشینی'
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  ارسال سریع فرش و ارسال رایگان فرش ماشینی به سراسر کشور
•  قیمت بروز فرش ماشینی کاشان
•  بهترین کیفیت فرش ماشینی
•  شیوه های پرداخت فرش کاشان
•  فروشگاه های خرید انواع فرش ماشینی
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه