برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : شنبه ۰۱/۴/۱۱

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان
فروشگاه حاضر زیر مجموعه فروشگاههای زنجیره ای گروه تجاری فرش کاشان می باشد. جهت استعلام نماد اعتماد الکترونیکی و ضمانت پرداخت قبل از خرید به فروشگاه فرش کاشان مراجعه نمایید.

» تاثیر نمایشگاه بر روی کیفیت فرش ماشینی

ویژگی نمایشگاههای فرش ماشینی

هر قدر محصول مرغوب و باکیفیتی ایجاد کنیم ، لازمه آگاهی مشتریان از محصولات ، برپایی نمایشگاهی است تا بصورت دائمی یا فصلی جدیدترین کالاها را به نمایش بگذارد . در بازار فرش ماشینی با توجه به اینکه در فاصله های زمانی کوتاه نوع دستگاههای بافندگی ساخته شده ، تغییر می کند و هر چند وقت یکبار مدلهای جدید با ویژگیهای خاص وارد بازار می شود ، پس فاصله زمانی برپایی نمایشگاه های فرش نیز کوتاه خواهد بود .  در کاشان تقریبا همه شرکتهای تولید فرش ماشینی در محل شرکت یا در سطح شهر و یا در شهرهای دیگر ایران حتی برخی در شهرهایی غیر از ایران نمایشگاههای دائمی دارند . معمولا نمایشگاههای فرش ماشینی در مجموعه نمایشگاههای قالی ، موکت و کفپوش به صورت اختصاصی به شکل نمایشگاه فرش ماشینی ، برپا می شود تا همگان بتوانند قدرت و توانایی صنعت قالی را به چشم ببینند . در ادامه این مقاله سعی شده است ویژگی نمایشگاههای فرش ماشینی به صورت کامل و تاثیری که بر روی کیفیت رفش را دارا می باشد قرار داده بشود که میتوانید آن را مشاهده کنید.

 

1- تاثیر نمایشگاه بر روی کیفیت فرش ماشینی

در علم اقتصاد توصیه می شود که برای پیشرفت هر بخش بهتر است در آن رقابت ایجاد شود . چرا که قطعا رقابت در بخش تولید کیفیت محصول فرش ماشینی را اضافه می کند و باعث می شود همواره صنعت و تولید رو به پیشرفت و همراه با نوآوری و خلاقیت باشد . چرا که یک تولید کننده همیشه سعی دارد تا با حضور در کنار رقبای خود ، مصرف کننده را برای خرید کالای خود که موضوع این مقاله فرش ماشینی با کیفیت است قانع کند . البته این یک رقابت کاملا مثبت است و در صنعت ما ، مانند همه موارد رقابت ، ناسالم وجود دارد که به همان میزان که رقابت مثبت است رقابت ناسالم می تواند مخرب بوده و سرمایه های شرکت را ضایع کند و حتی در برخی موارد شرکت را نابود کند .

 

1-1- اطلاع رسانی نمایشگاه فرش ماشینی

اموری مانند ایمیل ، sms  و تبلیغات محیطی و تبلیغات در نشریه ها و روزنامه ها حتما باید ساماندهی شود تا اطلاع رسانی در حد وسیع برای علاقمندان انجام شده و ضمنا جهت دریافت پیشنهادات و انتقادات سامانه ای برای دریافت اطلاعات وجود داشته باشد .

 

2- بازار صادرات فرش ماشینی

نقطه ایده آل صنعت فرش این است که رقابت برای بازارهای صادراتی باشد . چرا که با افزایش صادرات سود سرشاری نیز وارد چرخه اقتصادی کشور خواهد شد. باید تولیدکنندگان راهکارهای بروز را مدنظر داشته باشند چرا که قطعا با اشباع شدن بازارهای داخلی از فرش ماشینی ، در آینده صادرات حرف اول و آخر را خواهد زد . تاریخ و زمان برگزاری نمایشگاهها هم قوانین خاص خود را دارد که در برخی ایام مانند تعطیلات کریسمس بازدیدکننده بیشتری خواهد داشت . همه ساله در ژانویه نمایشگاه Demotex بعنوان یک برند نمایشگاهی در توسعه بازار فرش و رقابت بیشتر و بهتر رقبای قالی می باشد ، برگزار می شود .

برچسب
'بازار فرش ماشینی' , 'نمایشگاههای فرش ماشینی' , 'فرش ماشینی'
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  بهترین کیفیت فرش ماشینی
•  فروشگاه های خرید انواع فرش ماشینی
•  مشخصات فنی و تکمیلی فرش ماشینی قبل از خرید
•  درباره گروه تجاری فرش ماشینی کاشان
•  راهنمای خرید اینترنتی فرش
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه