برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : جمعه ۰۱/۳/۶

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان
فروشگاه حاضر زیر مجموعه فروشگاههای زنجیره ای گروه تجاری فرش کاشان می باشد. جهت استعلام نماد اعتماد الکترونیکی و ضمانت پرداخت قبل از خرید به فروشگاه فرش کاشان مراجعه نمایید.

» انتخاب مناسب فرش ماشینی

درباره انتخاب فرش ماشینی

ما انواع مختلف کفپوش داریم که می توان برای نمای خانه استفاده کرد و همچنین حتی برخی با وجود کفپوش های جدید بازهم از فرش ماشینی یا دستباف برای پوشش خانه استفاده می کنند . حال چگونه باید انتخاب مناسب فرش ماشینی را داشته باشیم که در ادامه آن را بررسی خواهیم کرد .

 

1- ویژگی های فرش

همانطور که گفتیم توصیه ما به شما استفاده از قالی در بین کفپوش ها است . این کالا کفپوش یا زیر انداز دارای ویژگی هایی است که شما را مجاب می کند که حتما از آن برای منزل خود استفاده کنید . در ادامه به توضیحات و بررسی فنی درباره انتخاب فرش می پردازیم تا شما بتوانید آن را بخوانید .

 

1-1- رنگ و طرح فرش

فرشها بخصوص فرش ماشینی در حال حاضر از تنوع رنگ و سبک مختلفی برخوردار است ، در نتیجه می تواند هر نوع سلیقه ای را پوشش دهد . با توجه به قیمت قالی در برابر پارکت ها و... مورد مناسب تر و زیباتر واصیل تری به نظر میاید . فرش احساس خوب ، نرم و آسان بودن را به پای شما هنگام حرکت می دهد که باعث شده احساس راحتی بیشتری از خانه داشته باشیم و این به علت خاصیت انعطاف پذیری قالی است . در حالی که بر روی دیگر کفپوش ها بعد از زمانی بدن شما در می گیرد .


همچنین ما در فرش ماشینی فیبرهای مختلفی داریم که با توجه به مورد استفاده ی شما می توانید انتخاب کنید که در ادامه آنها را ذکر کرده ایم مثلا فیبر نایلون : به علت استحکام مناسب ، مقاوم در برابر لکه و برای افرادی که فرزند خردسال یا حیوان خانگی دارند مناسب است . ویا فیبریپلی استر : برای داشتن ظاهری لوکس و جلوه خاص رنگ ها .

 

1-2- کیفیت فرش

فرش در صورت لکه دار شدن ، آلوده شدن و..به راحتی می توان آن را تمیز و نگهداری نمود. ویژگی عایق گونه بخصوص در قالی دستبافت باعث شده در فصل های سرد ، گرما اضافی را جمع می کند و زیر کمر شما قرار می گیرد . و این مزیت خود می تواند باعث شود تا هزینه های مربوط به گرمایش بخصوص برای فصول سرد کاهش پیدا کند. قالی بخصوص قالی دستبافت گرد و غبار و سایر آلودگی ها را در خود نگهداری می کنند که این باعث سلامتی بیشتر شخص می شود .


اگر فرشها به حالت بازیافت درآیند تا حد زیادی قابلیت استفاده مجدد را دارند بنابراین باعث می شود تا آسیب کمتری به محیط زیست وارد شود . تحقیقات نشان داده که برای تمیز کردن سایر کفپوش ها حدودا 5/2 برابر فرش ماشینی وقت نیاز دارد و موادتمیز کننده آنها قیمتی بالاتر از قیمت مواد تمیزکننده قالی نیاز دارد . قالی همچنین می تواند به عنوان یک محافظ نیز استفاده شود بخصوص برای محیط های که افراد سالمند و یا کودک داریم و احتیاج به مراقبت بیشتری دارند یا در پله ها واتاق خواب ، تا در صورت ضربه خوردن به فرد آسیب کمتری به بدنش وارد شود . در نهایت باتوجه به نکاتی که گفته شد میتوان گفت خرید فرش ماشینی یا دستبافت ، بهترین انتخاب برای خانه شما باشد تا علاوه بر زیبایی و اصالت ، قیمت مناسبی نیز داشته باشد

برچسب
'فرش ماشینی' , 'خرید فرش ماشینی' , 'فرش دستبافت' , 'انتخاب فرش'
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  ضمانت اصل بودن فرش ماشینی
•  راهنمای خرید اینترنتی فرش
•  شماره حسابهای فرش کاشان
•  ارسال سریع فرش و ارسال رایگان فرش ماشینی به سراسر کشور
•  پشتیبانی و گارانتی 24 ساعته خرید فرش
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه