برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : جمعه ۰۱/۳/۶

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان
فروشگاه حاضر زیر مجموعه فروشگاههای زنجیره ای گروه تجاری فرش کاشان می باشد. جهت استعلام نماد اعتماد الکترونیکی و ضمانت پرداخت قبل از خرید به فروشگاه فرش کاشان مراجعه نمایید.

» درباره تابلو فرش ماشینی و دستباف

تابلو فرش

تابلو فرش معمولا برای زیبایی بخشیدن به مکان است . تابلو فرش ماشینی و تابلو فرش دستباف از جمله تابلو فرش های موجود در بازار است . در این مطلب با تابلو فرش بیشتر آشنا میشوید .
تابلو فرش ها معمولا در اندازه های 300 در 200 ، 150 در 100 ، 120 در 80 ، 100 در 70 ، 60 در 50 و 50 در 35 است . پایتخت تابلو فرش جهان ، شهر سردروده که در آذربایجان واقع شده است . تابلو فرش های دستباف از لحاظ طیف رنگ و ظرافت زیاد در دنیا معروف است . معمولا تابلو فرش ها در نقش های منظره ، آیه های قرآن ، نقاشی و... است . سردروده حدود 80 سال در تابلو فرش تجربه دارد . امروزه با پیشرفت صنعت فرش در تابلو فرش ایرانی با استفاده از نرم افزار های کامپیوتری استفاده میشود . اما در تابلو فرش دستباف ارزان به علت کار با دست یک مقدار وقت گیر است .

تاریخ تابلو فرش اصیل ایرانی

تابلو فرش بهارستان معروف به بهار خسرو در زمان ساسانیان در ایران وجود داشته اما قالی بافی در زمان هخامنشیان در ایران بوجود آمد . به مرور زمان طرح های تابلو فرش ها به سیمرغ ، حیوانات ، گل ها ، پیچک ها و... تغییر کرد . تابلو فرش ها یکی از نماد های اصیل ایران است به همین علت افراد مشهور ، هنرمندان و مشاهیر را روی تابلو فرش می بافتند .

برچسب
,'تابلو فرش ماشینی','تابلو فرش دستباف ',' تابلو فرش ایرانی','تابلو فرش دستباف ارزان',
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  پشتیبانی و گارانتی 24 ساعته خرید فرش
•  استخدام در فرش کاشان
•  شیوه های پرداخت فرش کاشان
•  ارسال سریع فرش و ارسال رایگان فرش ماشینی به سراسر کشور
•  درباره گروه تجاری فرش ماشینی کاشان
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه