برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : جمعه ۰۱/۳/۶

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان
فروشگاه حاضر زیر مجموعه فروشگاههای زنجیره ای گروه تجاری فرش کاشان می باشد. جهت استعلام نماد اعتماد الکترونیکی و ضمانت پرداخت قبل از خرید به فروشگاه فرش کاشان مراجعه نمایید.

» خرید فرش ماشینی کاشان

نحوه خرید انواع فرش ماشینی

فروشگاه تاپ ، انواع مختلف فرش ماشینی را در فروشگاه اینترنتی خود دارد . فرش ها بر حسب شانه و تراکم و برحسب الیافی که دارند ، متفاوت هستند . در گذشته قالی ها در حد 300 شانه و یا 500 شانه بودند ولی امروزه ، به خاطر پیشرفت دستگاه های بافنده ، شانه و تراکم بالا رفته است . پس قدرت انتخاب برای افراد نیز افزایش یافته است و افراد می توانند برحسب نیاز مالی شان و سلیقه شان فرش را انتخاب کنند . در این مقاله به ذکر نحوه خرید انواع فرش ماشینی 1200 شانه ، 1000 شانه ، 700 شانه از فروشگاه فرش تاپ به همراه توضیحات کاملی که باید قبل از خرید بدانید پرداخته ایم که در ادامه می توانید مشاهده کنید.

 

1- خصوصیات فرش 1200 شانه ماشینی

از گذشته تا به امروز ، فرش دستبافت مورد علاقه بیشتر ایرانیان است اما خیلی از افراد هستند که قدرت خرید آن را ندارند و یا نگهداری از قالی دستبافت برایشان مشکل است . به این افراد توصیه می شود که فرش 1200 شانه ماشینی را خریداری کنند . این  نوع قالی ، چندسالی است که به بازار وارد شده است و مورد استقبال بسیاری از افراد قرار گرفته است . ظرافت و زیبایی اش باعث شده است که آن را دستبافت گونه نام گذاری کنند . بین ریش های این  قالی فشردگی وجود دارد و مقاومتش در برابر آسیب وسایل منزل و حتی شست وشو بسیار بالاست . فروشگاه تاپ ، فرش 1200 شانه را به صورت 8 رنگ دارد .

برای خرید فرش 1200 شانه ، کلیک کنید .

 

2- خصوصیات فرش 1000 شانه ماشینی

تراکم این دسته از قالی ، 3000 است . که ظرافت و زیبایی اش در حد فرش 1200 شانه است . مقاومت بسیار بالایی دارد و از نخ هیت ست بافته شده است . فرش ماشینی 1000 شانه به صورت 8 رنگ و 10 رنگ عرضه می شود . رنگ ها و طرح های متنوعی دارد و از نظر ابعاد به صورت 6 متری ، 9 متری ، 12 متری بافته می شود . برای دیدن فرش 1000 شانه کلیک کنید . برای خرید اینترنتی فرش 1000 شانه ، از سایت فرش تاپ دیدن نمایید .

 

3- خصوصیات فرش 700 شانه

بسیاری از افراد هستند که قیمت فرش برایشان بیشتر اهمیت دارد تا ظرافت و زیبایی آن . این افراد باید فرش 700 شانه را تهیه کنند که با تراکم 2550 بافته می شود . ضخامت اش بالاست و افرادی که بیشتر از روی زمین برای نشستن استفاده می کنند تا مبل ، پیشنهاد می شود که این نوع قالی را تهیه کنند . فشردگی بین گره هایش کمتر از فرش 1000 شانه و 1200 شانه است . فروشگاه آنلاین تاپ ، فرش 700 شانه را به صورت 8 رنگ ، 10 رنگ ، 12 رنگ و فرش طرح 700 شانه عرضه می کند . برای دیدن انواع فرش 700 شانه کلیک کنید .

 

برچسب
'انواع فرش ماشینی' , 'خرید فرش 1200 شانه' , 'فرش ماشینی 1000 شانه' , 'فرش 700 شانه'
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  پشتیبانی و گارانتی 24 ساعته خرید فرش
•  فروشگاه های خرید انواع فرش ماشینی
•  مشخصات فنی و تکمیلی فرش ماشینی قبل از خرید
•  قوانین و مقررات خرید از فرش کاشان
•  مزایای پرداخت کامل صورتحساب یا فاکتور خرید فرش ماشینی به صورت اینترنتی
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه