برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : جمعه ۰۱/۳/۶

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان
فروشگاه حاضر زیر مجموعه فروشگاههای زنجیره ای گروه تجاری فرش کاشان می باشد. جهت استعلام نماد اعتماد الکترونیکی و ضمانت پرداخت قبل از خرید به فروشگاه فرش کاشان مراجعه نمایید.

» تفاوت های اصلی بین فرش ماشینی و دستباف

تفاوت اصلی فرش ماشینی و دسباف

اولین و مهمترین نکته برای خرید فرش توجه کردن به کیفیت و هزینه ی آن است . در ادامه تفاوت های اصلی بین فرش ماشینی و فرش دستباف را مقایسه میکنیم .
کیفیت بافت :
با پیشرفت علم در حال حاضر دستگاه هایی وجود دارد که فرش ماشینی با کیفیت بالا تولید میکند اما همیشه گره های فرش های دستباف محکم و قوی تر است . اما در فرش های ماشینی یک ریسمان وجود دارد که گره ها با استفاده از فشارزیاد و گرما به هم متصل میشوند در اصل بافته نمیشوند چسبیده میشوند و معمولا فرش های ماشینی تا زیر 20 سال عمر میکنند .
کیفیت الیاف :
معمولا فرش های دستباف از پشم تولید میشود که پشم باعث درخشنگی فرش میشود و رنگ طبیعی را به خوبی جذب میکند و همچنین پشم در مقابل حرارت نیز مقاوم است . میتوان با مراقبت از فرش دستباف تا دهه ها فرش را سالم نگه داشت . معمولا بهترین فرش دستباف ، فرش دستباف کاشان و فرش دستباف تبریز است . اما فرش های ماشینی از الیاف مصنوعی تولید میشود . فرش هایی هم وجود دارد که شباهت های زیادی به فرش دستباف دارد که اصطلاحا به این نوع فرش ، فرش دستباف گونه گفته میشود .
تشخیص فرش :
امروزه فرش های ماشینی و دستباف حدودا از نظر ظاهر فرش تشابه زیادی دارند اما با نگاه کردن به پشت فرش میتوان الیاف و حاشیه های دوخته شده ی فرش ماشینی و در فرش های دستباف ، گره های فرش دستباف را مشاهده کرد .

برچسب
,'فرش ماشینی ','فرش دستباف','فرش ماشینی با کیفیت بالا','بهترین فرش دستباف','فرش دستباف کاشان','فرش دستباف تبریز','فرش دستباف گونه',
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  شیوه های پرداخت فرش کاشان
•  فروشگاه های خرید انواع فرش ماشینی
•  درباره گروه تجاری فرش ماشینی کاشان
•  ارسال سریع فرش و ارسال رایگان فرش ماشینی به سراسر کشور
•  بهترین کیفیت فرش ماشینی
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه