برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : شنبه ۰۱/۴/۱۱

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان
فروشگاه حاضر زیر مجموعه فروشگاههای زنجیره ای گروه تجاری فرش کاشان می باشد. جهت استعلام نماد اعتماد الکترونیکی و ضمانت پرداخت قبل از خرید به فروشگاه فرش کاشان مراجعه نمایید.

» درباره فرش1200 شانه دستباف گونه

فرش 1200 شانه دستبافت گونه

یکی از مهمترین ویژگی های فرش 1200 شانه دستبافت گونه ، شباهت آن به فرش دستبافت است . به صورتی که به این فرش نیز فرش دستبافت گونه هم گفته میشود . معمولا انواع فرش 1200 شانه با استفاده از الیاف ریز بافته میشوند و همین علت فرش بسیار ظریف و زیبا میشود به همین دلیل به این نوع فرش ، فرش دستبافت گونه نیز گفته میشود . در ادامه مطلب با فرش 1200 شانه ماشینی بیشتر آشنا میشوید .

فرش 1200 شانه

اگر شما به دنبال فزش زیبا و لوکس هستید توصیه میشود از فرش 1200 شانه ماشینی استفاده کنید . فرش تاپ ، فرش های 1200 شانه را در ابعاد 12 ، 9 و 6 متر تولید میکند . ویژگی های این نوع فرش از جمله : ضد حساسیت بودن ، پرزدهی بسیار کم و کیفیت بالا است و همه ی مشخصات فرش در پشت فرش درج شده است که به عنوان شناسنامه ی فرش است و باعص میشود خریدار آگاهی کامل از فرش را در اختیار بگیرد . معمولا در قالی 1200 شانه ماشینی از طرح های ریز نقش استفاده میشود از جمله : طرح های کرشمه ، نرگشس ، پریما وسایر طرح ها .

برچسب
,'فرش 1200 شانه دستبافت گونه','فرش دستبافت گونه',' فرش دستبافت','انواع فرش 1200 شانه',' قالی 1200 شانه ماشینی',
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  مزایای پرداخت کامل صورتحساب یا فاکتور خرید فرش ماشینی به صورت اینترنتی
•  بهترین قیمت فرش ماشینی
•  قوانین و مقررات خرید از فرش کاشان
•  حریم شخصی مشتریان فرش کاشان
•  پشتیبانی و گارانتی 24 ساعته خرید فرش
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه