برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : جمعه ۰۱/۳/۶

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان
فروشگاه حاضر زیر مجموعه فروشگاههای زنجیره ای گروه تجاری فرش کاشان می باشد. جهت استعلام نماد اعتماد الکترونیکی و ضمانت پرداخت قبل از خرید به فروشگاه فرش کاشان مراجعه نمایید.

» درباره ی شانه و تراکم فرش اصیل

تراکم و شانه ی فرش اصیل کاشان

شانه و تراکم فرش

اکثر افراد بر این اعتقادند که کیفیت فرش از قیمت آن مهم تر است و همیشه سعی میکنند که بهترین فرش ماشینی اصیل کاشان را پیدا کنند . در این متن با شانه فرش و تراکم فرش آشنا میشوید  و در بین فرش های 700 شانه ، 1000 شانه و 1200 شانه بهترین فرش را انتخاب میکنیم .
به مقدار گره های فرش در هر متر طولی را تراکم فرش گویند . برای مثال فرش با تراکم 3000 یعنی در هر متر از جهت طولی 3000 گره بافته شده است . و در جهت عرضی ، گره های فرش را شانه مینامند . فرش هایی که شانه بیشتری دارند نقش و نگار ریزتر و زیبا تری دارند و با فرش دستباف تشابه دارند . و همچنین تراکم  فرش به فشردگی فرش ارتباط دارد .
افرادی که روی زمین بیش از صندلی می شینند بهتر است از فرش 700 شانه استفاده کنند به دلیل ضخامت بیشتر فرش . قیمت فرش 700 شانه نسبت به فرش 1000 شانه و فرش 1200 شانه پایین تر است . افرادی که به دنبال زیبایی و لطافت فرش میگردند بهتر است از فرش 1000 و یا 1200 شانه استفاده کنند به این دلیل که هرچه تراکم فرش و شانه آن بیشتر باشد زیبایی فرش چند برابر میشود ولی ضخامت فرش کم میشود .
باید خریداران فرش به این موضوع دقت کنند که کیفیت فرش هیچ ارتباطی به بالا بودن شانه و تراکم فرش ندارد برای فرش کیفیت بالا باید به الیاف آن توجه کرد و فرش های 700 شانه به بالا را بدلیل شباهت زیاد به فرش دستبافت به آن ها فرش دستبافت گونه نیز گفته میشود .

برچسب
,'بهترین فرش ماشینی اصیل کاشان',' کیفیت فرش',' شانه فرش','تراکم فرش ','بهترین فرش','فرش با تراکم 3000',' فرش دستبافت گونه','فرش دستباف ',
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  فروشگاه های خرید انواع فرش ماشینی
•  شیوه های پرداخت فرش کاشان
•  شرایط بازگشت یا عودت فرش
•  قوانین و مقررات خرید از فرش کاشان
•  پشتیبانی و گارانتی 24 ساعته خرید فرش
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه