برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : شنبه ۰۱/۴/۱۱

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان
فروشگاه حاضر زیر مجموعه فروشگاههای زنجیره ای گروه تجاری فرش کاشان می باشد. جهت استعلام نماد اعتماد الکترونیکی و ضمانت پرداخت قبل از خرید به فروشگاه فرش کاشان مراجعه نمایید.

» درباره ی فرش شگی یا پرز بلند

فرش ماشینی شگی

فرش شگی یا پرز بلند چیست ؟

در این مظلب با کاربرد فرش شگی آشنا میشوید . فرش ماشینی شگی به فرش پرز بلند گفته میشود . این نوع فرش در دسته فرش فانتزی قرار دارد . یکی از پر طرفدار ترین فرش های جهان ، فرش شگی است و این نوع فرش فروش بسیار زیادی در بازار فرش ماشینی دارد . در ساختار این فرش از نه تکه تکه شده یا پایل استفاده میشود که باعث میشود فرش ، خود را زیبا تر جلوه دهد و بدلیل پرز های بلند راه رفتن روی آن بسیار راحت است و پا های شما احساس راحتی و نرمی میکند . فرش شگی طرح های متنوعی دارد به صورتی که از این نوع فرش میتوان در فضاهای مدرن ، خانگی و سنتی نیز استفاده کرد . ساختار فرش شگی از پشم ، پلی استر و پلی پروپیلن است . معمولا فرش شگی پلی استر در خانه ها و محیط های کاری کاربرد دارد و تنوع بسیار بالایی دارد .
اصولا فرش های شگی وزن کمی دارند و به علت اینکه پشم در این فرش ها به کار رفته است گرد و غبار و رطوبت را به خود جذب میکنند ب همین دلیل محیط ، خالی از گرد و غبار و رطوبت میشود . طول عمر فرش های شگی معمولا از فرش ماشینی کمتر است و فرش شگی در شستشو مقداری سخت است . به علت بلندی پرز های این نوع فرش ، فرش شگی در اتاق کودک استفاده نمیشود چون باعث میشود آلودگی در بین پرز ها قرار بگیرد و موجب بیماری کودک شود به همین دلیل فرش شگی زود از بین میرود .

برچسب
,'فرش فانتزی','فرش پرز بلند','فرش ماشینی شگی','بازار فرش ماشینی','فرش شگی پلی استر','فرش ماشینی',
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  درباره گروه تجاری فرش ماشینی کاشان
•  قوانین و مقررات خرید از فرش کاشان
•  روش نگهداری و شستشوی فرش ماشینی
•  خدمات پس از فروش فرش کاشان
•  راهنمای خرید اینترنتی فرش
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه