برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : جمعه ۰۱/۳/۶

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان
فروشگاه حاضر زیر مجموعه فروشگاههای زنجیره ای گروه تجاری فرش کاشان می باشد. جهت استعلام نماد اعتماد الکترونیکی و ضمانت پرداخت قبل از خرید به فروشگاه فرش کاشان مراجعه نمایید.

» ویژگی های مهم در انتخاب فرش خوب

انتخاب فرش خوب

ویژگی های انتخاب فرش خوب

در این مطلب با چگونگی انتخاب فرش خوب مواجه میشوید . مهم ترین نکته انتخاب فرش خوب برای کف خانه است چون فرش مناسب راحتی را از پا به تمام بدن منتقل میکند . برای انتخاب فرشی که مناسب منزل باشد یا اصطلاحا فرش خوب ، باید روش استفاده از اتاق و کاربرد آن را در نظر بگیریم . برای مکان های پر رفت و آمد مانند اتاق پذیرایی یا اتاق ناهار خوری باید از فرش ماشینی تیره و مقاوم استفاده کرد ولی در مکان هایی که در آن رفت و آمد کم است و معمولا در آن جا استراحت میکنند میتوان از فرش های ماشینی روشن و لطیف تر که معمولا به فرش اتاق خواب معروف اند استفاده کرد . اگر در خانواده کودک دارید بهتر است از فرش هایی که در طیف رنگی تیره هستند استفاده بنماییم .
یکی دیگر از مواردی که باید به آن توجه داشته باشیم این است که فرش های تیره رنگ معمولا لکه های سفید یا دوده را نمایان میکند ولی  فرش هایی با زمینه ی روشن ، جای پا روی آن باقی می ماند . اگر فضای خانه ی شما کوچک است بهتر است از فرش های رنگ روشن استفاده کنیم بعنوان مثال رنگهایی همچون کرم وسفید زیرا از لحاظ اصول دکوراسیون داخلی منزل معمولا رنگهای روشن فضای خانه را بزرگ تر نشان میدهد. اما اگر منزل شما فضای باز کافی را داراست میتوانید از فرش های تیره رنگ استفاده کنید که هم میتوانید دکوراسیون منزلتان را متناسب با سلیقه ی شخصی خود طراحی کنید هم فضا بسیار دلپذیر تر نشان داده شود اما همه ی موارد فوق مستلزم داشتن فضای کافی خواهد بود.
اگر در خانه با گرد و غبار مواجه هستید بهتر است از فرش اصیل کاشان استفاده کنید چون دارای طرح های زیادی است که در خود جای داده یا از فرش هایی که دارای رنگ های مختلفی هستند چون گرد و غبار را کمتر در معرض دید قرار میدهند . و اینکه باید به کاربرد فرش هم توجه کرد برای مثال فرش هایی که در مواد اولیه ی آن از نایلون استفاده شده است فرش هایی هستند با مقاومت و دوام بسیار بالا ولی گرد و غبار را به راحتی به اطراف خود انتقال میدهند . فرش هایی که در آن از اولفین استفاده شده است در برابر رطوبت دوام بالایی دارند اما با گذر زمان حالت خود را از دست می دهند یا به اصطلاح کش می آیند . فرش ابریشم در مقابل عوامل محیطی از مقاومت بالایی برخورد دار است ولی گرد و غبار را به راحتی جذب میکند .

برچسب
,'فرش اصیل کاشان','فرش ابریشم ','فرش خوب ','فرش اتاق خواب',' فرش ماشینی',
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  ضمانت اصل بودن فرش ماشینی
•  شرایط استفاده امکانات فروشگاه فرش کاشان
•  مزایای پرداخت کامل صورتحساب یا فاکتور خرید فرش ماشینی به صورت اینترنتی
•  شرایط بازگشت یا عودت فرش
•  درباره گروه تجاری فرش ماشینی کاشان
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه