برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : شنبه ۰۱/۴/۱۱

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان
فروشگاه حاضر زیر مجموعه فروشگاههای زنجیره ای گروه تجاری فرش کاشان می باشد. جهت استعلام نماد اعتماد الکترونیکی و ضمانت پرداخت قبل از خرید به فروشگاه فرش کاشان مراجعه نمایید.

» فرش عالی ارزان قیمت

فرش عالی ارزان

برای تمام مشتریان اولین معیار و ملاک برای انتخاب یک فرش ماشینی ، قیمت آن است . در قالی ماشینی ما فاکتور های زیادی رو به رو هستیم که قیمت و کیفیت آن را تعیین می کند . در ادامه به مواردی که به طور مستقیم در قیمت و کارایی فرش ماشینی اثر دارد اشاره می کنیم . در این مقاله سعی کرده ایم که توضیحات کامل برای فرش عالی ارزان قیمت به همراه مواردی که در انتخاب قالی باید بدانید را قرار داده ایم که میتوانید به صورت زیر مطالعه نمایید.

 

تاثیر تعداد رنگ در قیمت فرش

همانطور که می دانید در بافت فرش ماشینی معمولا از چند رنگ استفاده می شود . اما تعداد این رنگ ها بسیار مهم است به طوری که قیمت قالی ماشینی 8 رنگ در مقایسه با قالی ماشینی 12 رنگ بسیار تفاوت دارد . پس اگر قصد دارید که برای اتاقی به غیر از پذیرایی یا فضای پر رفت و آمد فرشی انتخاب کنید ، توصیه می کنیم از قالی با تعداد رنگ پایین استفاده کنید زیرا خرید فرش با تعداد رنگ زیاد باعث اتلاف پول شما می شود .

 

تاثیر تعداد شانه در قیمت فرش

دومین نکته ای که در هنگام خرید فرش باید دقت کنید تعداد شانه آن است که روی قیمت آن به شدت تاثیر می گذارد . سه دسته قالی ماشینی 700 شانه ، 1000 شانه و 1200 شانه از محبوب ترین انواع فرش ماشینی است . هرچه تعداد شانه ها بیشتر باشد ، تعداد بیشتری گره در آن بافته شده است و بدیهی است که تراکم بالاتری خواهد داشت . در فرش های با تراکم بالا در 3600 در یک متر از طول قالی بافته می شود . که این ویژگی باعث می شود قیمت بالا رود ، در قالی 1200 شانه نقش های ظریف و چشم نوازی وجود دارد . فرش های با تراکم بالا طیف کاربدی بالای دارند . به طور مثال برای بافت تابلو فرش ها از تراکم 1000 بالا استفاده می شود . به قالی های 1200 شانه اصطلاح قالی دستباف گونه نیز اتلاق می شود . پس در هنگام خرید قالی ماشینی حتما به تراکم و شانه دقت فرمایید تا فرشی مناسب برای منزلتان انتخاب کرده باشید . در ادامه نیز باید بیان داشت فرش ارزان قیمت ماشینی شامل قالی 700 شانه و همچنین 1000 شانه می باشد.

 

تاثیر متراژ در قیمت فرش

همانطور که رنگ و تعداد شانه در قیمت قالی ماشینی به صورت مستقیم تاثیر می گذارد ، متراژ و ابعاد هم فاکتور مهمی در قیمت قالی ماشینی است . برای بافت فرش ماشینی از 3 سایز استاندارد استفاده می شود . در کنار این اندازه ها که توسط تمام شرکت های تولیدی مورده استفاده قرار می گیرد ، اندازه های سفارشی هم وجود دارد که بر اساس سفارش مشتری بافته می شود . قیمت قالی های ماشینی با سایز سفارشی بیشتر از حالت عادی است . فرش های ماشینی را در اندازه های 12 متری یعنی 3 در 4 متر ، قالی  6 متری یعنی 2 در 3 ، فرش 9 متری یعنی 2.5 در 3.5  متر بافته می شود . واضح است که هرچه متراژ قالی بیشتر باشد قیمت آن نیز افزایش پیدا می کند ، قیمت فرش ماشینی 12 متری تقریبا 2 برابر قالی ماشینی 6 متری است .

 

قیمت فرش ارزان در فروشگاه تاپ

شرکت تاپ پیشگام در تولید فرش عالی ماشینی است که با راه اندازی سامانه اینترنتی فرش تاپ ، بهترین و با کیفیت ترین قالی های فاخر ایرانی را در محیطی زیبا گردآوری کرده است . شما میتوانید با مراجعه به قسمت قالی ماشینی از منوی بالای سایت تاپ ، تمامی محصولات این شرکت را ملاحظه فرمایید . شرکت تاپ تمامی محصولات خود را بهترین کیفیت به مشتریان عرضه می کند . شما با خرید فرش می توانید از ارسال رایگان بهره ببرید .

برچسب
'فرش عالی' , 'خرید فرش' , 'فرش ماشینی' , 'قیمت فرش' , 'فرش ارزان'
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  فروشگاه های خرید انواع فرش ماشینی
•  مزایای پرداخت کامل صورتحساب یا فاکتور خرید فرش ماشینی به صورت اینترنتی
•  حمل و نقل در فرش کاشان
•  بهترین قیمت فرش ماشینی
•  ارسال سریع فرش و ارسال رایگان فرش ماشینی به سراسر کشور
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه