برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : شنبه ۰۱/۴/۱۱

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان
فروشگاه حاضر زیر مجموعه فروشگاههای زنجیره ای گروه تجاری فرش کاشان می باشد. جهت استعلام نماد اعتماد الکترونیکی و ضمانت پرداخت قبل از خرید به فروشگاه فرش کاشان مراجعه نمایید.

» قبل از خرید فرش یک کارشناس باشیم

نکات مهم قبل از خرید فرش

امروزه ، به علت متنوع بودن رنگ و طرح و کیفیت ، قبل از خرید فرش باید از یک سری اطلاعاتی مطلع باشیم . ما باید بدانیم فرشی را که خریداری می کنیم ، فرش درجه یک است یا نه . داشتن آگاهی های لازم ، خرید یک فرش خوب و فرش اصل را برای شما هموار می سازد .
شناخت فرش خوب
در قدم اول ، باید به این نکته توجه کنید که پرزدهی فرش خیلی کم باشد . پرزدهی فرش ، معمولا در چند هفته اول طبیعی است ، ولی اگر این پرزدهی ادامه پیدا کند ، نشان از بی کیفیت بودن فرش است . فرش آکریلیک ، یک فرش خوب است . ویژگی های یک فرش آکریلیک این است که عمر بالاتری نسبت به فرش های دیگر دارد و بعد از شست وشو اندازه و رنگ فرش هیچ تغییری نمی کند . در برابر حرارت مستقیم و غیر مستقیم مقاوم تر است و از نظر زیبایی هم ، فرش آکریلیک بسیار شفاف و روشن است . تمامی فرش های فروشگاه فرش تاپ ، از نخ آکریلیک بافته شده است که ضد حساسیت و بدون پرزدهی است . این را توجه داشته باشید که بهترین فرش ماشینی ، از نخ هیت ست بافته می شود . تمیز نگه داشتن فرش ، در حفظ زیبایی فرش نقش بسزایی دارد . ما در انتخاب رنگ فرش باید خیلی دقت کنیم . اگر اتاق ما در معرض رفت و آمد بسیار است ، باید از فرش هایی با رنگ های تیره استفاده کنیم . اگر فضای خانه مان کوچک است باید از فرش روشن استفاده کنیم . فرش دارای چند رنگ ، و طرح های شلوغ ، ذرات و غبار را کمتر نشان می دهند . شما با مراجعه یه فروشگاه فرش تاپ ، می توانید از فرش های با طرح های شلوغ و جدید ، دیدن نمایید . ابعاد فرش ، باید استاندارد باشد . سوختگی ، پارگی و وصله ، نشان می دهد که فرش ، بی کیفیت است . در زمان بافتن فرش ، اگر نخ خاب پاره شود ، و بافنده به کار خود ادامه دهد و توجهی به پارگی نکند ، روی فرش ، جای خالی دیده می شود که فرش را از اصل بودن خارج می کند . مهمترین راه شناخت فرش ، داشتن برچسب پشت فرش است که نشان دهنده مشخصات فرش است . و در مورد شانه و تراکم فرش ، لازم است بدانید که هرچه شانه و تراکم فرش بالاتر رود ، فرش باکیفیت تر می شود .

برچسب
'فرش درجه یک' , 'خرید یک فرش خوب' , 'فرش اصل' , 'شناخت فرش خوب' , 'بهترین فرش ماشینی' , 'رنگ فرش' , 'فرش روشن' , 'فرش آکریلیک'
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  مزایای پرداخت کامل صورتحساب یا فاکتور خرید فرش ماشینی به صورت اینترنتی
•  ارسال سریع فرش و ارسال رایگان فرش ماشینی به سراسر کشور
•  خدمات پس از فروش فرش کاشان
•  شیوه های پرداخت فرش کاشان
•  پشتیبانی و گارانتی 24 ساعته خرید فرش
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه