برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : جمعه ۰۱/۳/۶

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان
فروشگاه حاضر زیر مجموعه فروشگاههای زنجیره ای گروه تجاری فرش کاشان می باشد. جهت استعلام نماد اعتماد الکترونیکی و ضمانت پرداخت قبل از خرید به فروشگاه فرش کاشان مراجعه نمایید.

» فرش فانتزی

انواع فرش فانتزی

فرش های فانتزی جز فرش های جدید هستند که طرفداران بسیار دارد . فرش فانتزی و مدرن جز فرش های محبوب در بین ایرانیان است و جز فرش های غیر رسمی به حساب می آید . طرح فرش فانتزی ، کاملا با فرش سنتی متفاوت است و از طرح های ساده و مدرن در آن استفاده می شود . فرش فانتزی ، باید از الیاف آکریلیک بافته شود . تمامی فرش های فانتزی فروشگاه تاپ ، ضد حساسیت ، ضد لک و ضد چروک است و عمر بالایی دارد .
خصوصیات گلیم فرش
گلیم فرش ماشینی ، دارای ظاهری براق و سطحی صاف و بدون پرز است و هنگامی که دست روی آن می کشید مثل موی کوتاه شده زبری است و بدون پرز بودن آن ، جارو کردن و شست و شوی آن را راحت می کند و از آنجا که آلودگی و رطوبت در آشپزخانه بیشتر است ، گلیم فرش بهترین گزینه برای فرش آشپزخانه می باشد و برای مکان های رسمی و سنتی نیز مناسب است . برای ورودی خانه ، راه پله ها و راهرو ها نیز بسیار مناسب است و عمر بسیار بالای دارد .
فرش شگی
فرش شگی ، بر خلاف گلیم فرش ، دارای پرزهای بلندی است و هنگامی که دست روی آن می کشید مثل سگ پشمالو می ماند و موقعی که روی آن راه می روید احساس نرم و لطیف بودن در زیر پای خود دارید . در بافت فرش شگی از نخ های قطعه قطعه استفاده می شود و مثل گلیم فرش ها ، در امر شست و شو و جارو زدن راحت نیست ولی به علت نرم و لطیف بودن بسیار مناسب برای اتاق کودک و یا اتاق خواب می باشد . بهتر است در جاهایی که رفت و آمد کمتر است استفاده کنیم .
فرش فریز
فرش فریز از نظر ظاهر ، برجسته و ناآرام است . و این فرش به خاطر تابیدگی نخ ها و تراکم پرزها بسیار محکم است و در مقابل آسیب ، بسیار مقاوم و مستحکم است . فرش فانتزی فریز ، برای مکان های پر رفت و آمد و جاهای شلوغ و یا مکان های تجاری بسیا ر مناسب است .

برچسب
'گلیم فرش ماشینی' , 'گلیم فرش' , 'فرش آشپزخانه' , 'فرش فانتزی فریز' , 'فرش فریز' , 'فرش شگی' , 'فرش فانتزی' , 'طرح فرش فانتزی ', 'خصوصیات گلیم فرش'
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  راهنمای خرید اینترنتی فرش
•  شماره حسابهای فرش کاشان
•  قوانین و مقررات خرید از فرش کاشان
•  درباره گروه تجاری فرش ماشینی کاشان
•  پشتیبانی و گارانتی 24 ساعته خرید فرش
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه