برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : جمعه ۰۱/۳/۶

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان
فروشگاه حاضر زیر مجموعه فروشگاههای زنجیره ای گروه تجاری فرش کاشان می باشد. جهت استعلام نماد اعتماد الکترونیکی و ضمانت پرداخت قبل از خرید به فروشگاه فرش کاشان مراجعه نمایید.

» انتخاب فرش ماشینی کاشان مناسب منزل

ست کردن فرش با دکوراسیون

در انتخاب فرش ماشینی مناسب باید به نکاتی توجه داشته باشیم از جمله : فضای خانه ، متراژ فرش ، ویژگی های مکان فرش ، ست کردن فرش با دکوراسیون و ... که در این مطلب با چگونگی ست کردن فرش با دکوراسیون آشنا میشویم .

اولین نکته ای که باید به آن بپردازیم نور خانه است اگر خانه در زیر زمین قرار داشته باشد به علت تاریک بودن زیر زمین ، باید از فرش زمینه روشن استفاده کنیم مثال : فرش کرم
اگر برای فضای کوچکی فرش میخواهید بهتر است از فرش روشن استفاده کنید تا فضا را بزرگ تر نشان بدهد چنانچه فرش برای مکانی میخواستید که در آن اساسیه کم است بهتر است از فرش تیره استفاده کرد تا فضای صمیمی تری داشته باشیم . و اگر در خانه حیوانات خانگی دارید یا اینکه بچه ی کوچک باید از فرشی که زمینه ی شلوغ دارد استفاده کرد به دلیل اینکه کثیفی های فرش خود نمایی نکند . چنانچه در مکانی هستید که در آن جا گرد و غبار زیاد است بهتر است از فرش هایی با زمینه ی بادامی یا گردویی استفاده کرد زیرا اگر فرش تیره یا اینکه روشن باشد گرد و غبار را نشان میدهد . برای انتخاب فرش اتاق خواب معمولا باید از فرشی انتخاب کنیم که وقتی از تخت خواب بلند میشوید زیر پا باشد و در انتخاب فرش پذیرایی بهتر است در کناره ی فرش ها حداقل نیم سانت فاصله تا دیوار ها باشد و اگر اتاقتان کوچک است نباید از فرش کوچک استفاده کرد چون فضای خانه را کوچک تر جلوه میدهد . اکثر افراد برای تزیین خانه از قاب عکس ، پرده و ... استفاده میکنند اما مهم ترین وسیله برای تزیین اتاق ، فرش است و در یک خانه همیشه سعی داشته باشید اول فرش را خریداری کنید و سپس بقیه ی وسایل را طبق طرح و رنگ فرش بچینید . یک اشتباه دیگر که از بعضی از افراد سر میزند ، هم رنگ بود پرده ، مبل و فرش است که این کار کاملا اشتباه است و باعث بی روح شدن خانه میشود ما باید همه ی وسایل را با رنگ های زیبا و دلنشین انتخاب کنیم و سعی کنید همیشه فرشی که خریداری میکنید رنگ آن از مبل تیره و گرم تر باشد .

برچسب
,'انتخاب فرش پذیرایی','انتخاب فرش ماشینی','مکان فرش','ست کردن فرش با دکوراسیون','انتخاب فرش اتاق خواب','فرش',
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  شرایط استفاده امکانات فروشگاه فرش کاشان
•  پشتیبانی و گارانتی 24 ساعته خرید فرش
•  شرایط بازگشت یا عودت فرش
•  بهترین قیمت فرش ماشینی
•  ارسال سریع فرش و ارسال رایگان فرش ماشینی به سراسر کشور
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه