برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : جمعه ۰۱/۳/۶

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان
فروشگاه حاضر زیر مجموعه فروشگاههای زنجیره ای گروه تجاری فرش کاشان می باشد. جهت استعلام نماد اعتماد الکترونیکی و ضمانت پرداخت قبل از خرید به فروشگاه فرش کاشان مراجعه نمایید.

» تابلو فرش ماشینی

تابلو فرش ماشینی کاشان

تابلو فرش در بین ایرانیان ، از محبوبیت بالایی برخوردار است . در گذشته ، تابلو فرش به صورت دستبافت بود ولی چند سالی است در کنار تابلو فرش دستبافت ، تابلو فرش ماشینی نیز عرضه می شود که از لحاظ ظاهری بسیار شبیه تابلو فرش دستبافت است .
تعریف تابلو فرش
تابلو فرش ، همان فرش است فقط در ابعاد کوچک تر ، که در یک قاب زیبا ، قرار داده می شود . تابلو فرش ماشینی ، مثل فرش ماشینی دارای شانه و تراکم است و به صورت تابلو فرش 700 شانه ، تابلو فرش 1000 شانه ، تابلو فرش 1200 شانه بافته می شود . تابلو فرش های ماشینی ، در طرح منظره ، حیوانات ، آیه قرآن بافته می شود که بسیار مناسب برای هدیه دادن است . تابلو فرش آیات ، به صورت وان یکاد ، چهار قل ، آیه الکرسی و آیات سفارش شده از طرف مشتری بافته می شود . متقاضی برای تابلو فرش آیات خیلی زیاد است . قیمت تابلو فرش ها ، براساس شانه و تراکم و ابعاد ، متفاوت است . تابلو فرش 1200 شانه ، از تابلو فرش 1000 شانه و 700 شانه بالاتر است .
خرید تابلو فرش ماشینی
فروشگاه فرش تاپ ، عرضه کننده انواع تابلو فرش با طرح های مختلف است . تمامی تابلو فرش ماشینی ، در سایت فرش تاپ به نمایش گذاشته شده است . تمامی تابلو فرش ها ، با بهترین کیفیت و به صورت درجه یک تولید می شوند . ضمانت پس از فروش و ارسال رایگان ، جز خدمات ماست . خرید اینترنتی تابلو فرش ، بهترین انتخاب است . تمامی تابلو فرش های فروشگاه تاپ با نخ آکریلیک ، بافته شده است . شما عزیزا ن ، می توانید با اطمینان کامل ، از فروشگاه تاپ خرید کنید .

برچسب
تابلو فرش ماشینی , تابلو فرش 700 شانه , تابلو فرش 1000 شانه , تابلو فرش 1200 شانه , تابلو فرش 1000 شانه , تابلو فرش 700 شانه , تابلو فرش آیات , قیمت تابلو فرش ها , خرید تابلو فرش ماشینی , خرید اینترنتی تابلو فرش
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  قوانین و مقررات خرید از فرش کاشان
•  درباره گروه تجاری فرش ماشینی کاشان
•  حمل و نقل در فرش کاشان
•  روش نگهداری و شستشوی فرش ماشینی
•  حریم شخصی مشتریان فرش کاشان
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه