برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : جمعه ۰۱/۳/۶

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان
فروشگاه حاضر زیر مجموعه فروشگاههای زنجیره ای گروه تجاری فرش کاشان می باشد. جهت استعلام نماد اعتماد الکترونیکی و ضمانت پرداخت قبل از خرید به فروشگاه فرش کاشان مراجعه نمایید.

» فرش کاشان

اطلاعات کامل فرش ماشینی کاشان

کاشان ، در فرش قدمت و شهرت بسزایی دارد . وقتی اسم کاشان به زبان می آید ناخودآگاه ، همه ذهن ها به فرش کاشان معطوف می شود . بافتن قالی در کاشان و تولید فرش ، در تجدید حیات هنری ، نقش بسزایی داشته است . شما می توانید در این مقاله از فروشگاه اطلاعات کامل فرش ماشینی کاشان به همراه نکاتی که قبل از خرید فرش را باید بدانید مطالعه کنید.

 

 

فرش ماشینی کاشان

کاشان را می توان ، پایتخت فرش ماشینی ایران به شمار آورد .در گذشته ، شهرستان کاشان ، فقط به تولید فرش دستبافت می پرداخت ولی امروزه با استفاده از تکنولوژی و پیشرفت صنعت ، به تولید فرش های ماشینی درجه یک ، می پردازد . قالی ماشینی کاشان ، در یونسکو با شماره 00383 ثبت شده است .

 

 

ویژگی فرش ماشینی کاشان

فرش ماشینی کاشان ، دارای ویژگی های خاصی می باشد . استفاده از طرح ها و نقش های خاص و ترکیب شکل ها و نقش های تزیینی ، مثل ترنج مرکزی ، محرابی و طرح های زیبای دیگر که بسیار زیبا و دلنشین است . در فرش ابریشم کاشان ، از طرح و نقش حیوانات ، گیاهان ، درختان و موجودات افسانه ای استفاده می کنند .از نظر شانه و تراکم ، شهرستان کاشان ، تولید کننده فرش 700 شانه ، فرش 1000 شانه و فرش 1200 شانه است . به گونه ای که فرش های تولید شده ، از نظر ظاهری بسیار شبیه فرش دستبافت است و به آنها فرش دستبافت گونه نیز گفته می شود . داشتن مشخصات فرش بر روی پشت قالی ، داشتن ضمانت نامه کتبی از دیگر ویژگی های قالی ماشینی کاشان می باشد . فروشگاه اینترنتی تاپ ، عرضه کننده فرش ماشینی کاشان می باشد که تمام خصوصیات ذکر شده را دارا می باشد . از خدمات مهم شرکت ، ارسال رایگان فرش است .شما با مراجعه به سایت تاپ می توانید ، از تمام خصوصیات فرش های موجود ، اطلاع کسب کنید . ارائه بهترین فرش ایرانی ، از اهداف ماست .

برچسب
'ویژگی فرش ماشینی کاشان' , 'فرش ماشینی کاشان' , 'ویژگی های قالی ماشینی کاشان' , 'ارسال رایگان فرش' , 'بهترین فرش ایرانی' , 'فرش 700 شانه' , 'فرش 1000 شانه' , 'فرش 1200 شانه'
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  حریم شخصی مشتریان فرش کاشان
•  شیوه های پرداخت فرش کاشان
•  درباره گروه تجاری فرش ماشینی کاشان
•  مزایای پرداخت کامل صورتحساب یا فاکتور خرید فرش ماشینی به صورت اینترنتی
•  راهنمای خرید اینترنتی فرش
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه