برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : جمعه ۰۱/۳/۶

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان
فروشگاه حاضر زیر مجموعه فروشگاههای زنجیره ای گروه تجاری فرش کاشان می باشد. جهت استعلام نماد اعتماد الکترونیکی و ضمانت پرداخت قبل از خرید به فروشگاه فرش کاشان مراجعه نمایید.

» ویژگی فرش درجه یک

ویژگی فرش ماشینی درجه یک

مهم ترین ویژگی فرش درجه یک برای خرید ، تشخیص فرش ماشینی درجه یک از فرش درجه دو و فرش درجه سه است اما اکثر خریدار های فرش به قیمت فرش نگاه بیشتری دارند تا کیفیت آن . در این مطلب طریقه ی آشنایی با ویژگی فرش ماشینی درجه یک و فرق آن ها با فرش های درجه 2 و 3 به همراه نکات ضروری در خرید فرش و همچنین تفاوت فرش درجه 1 با دیگر فرش ها است. و طبق معمول فرش های ماشینی به 5 درجه ی مختلف دسته بندی میشوند . معمولا فرش های ماشینی درجه 1 از نخ هیت ست شده استفاده میشود که باعث میشود که کیفیت آن نسبت به نخ های معمولی بسیار بالا تر برود و اینکه پرز کمتری میدهد و باعث میشود فرش یکنواخت تر باشد .

 

فرش ماشینی با بالاترین کیفیت

مهمترین علت برای شناخت یک فرش ماشینی با کیفیت بالا و درجه 1 ، نوع الیافی است که در فرش استفاده شده و دستگاهی که فرش به کمک آن بافته شده است . به طور معمول از نخ هیت ست شده در بهترین فرش ها استفاده میشود . بهترین الیافی که میتوان در فرش های ماشینی استفاده کرد اکریلیک هیت ست شده است به این دلیل که در مقابل گرما ، پاخوردگی و نور مقاومت زیادی دارد و اینکه فرش های اکریلیک تحمل این را دارند که اتوی داغ ، 5 دقیقه روی آن باشد و هیچ آسیبی به فرش نرسد . ویژگی دیگر فرش ماشینی درجه یک دستگاهی است که فرش با آن بافته میشود . در اکثر کارخانه های فرش ماشینی از بهترین دستگاه های حال حاضر که معمولا بلژیکی یا آلمانی هستند استفاده میشود و اینکه بهترین فرش های ماشینی از لحاظ کیفیت فرش هایی هستند که از بهترین نوع الیاف و دستگاهی که در بافت کیفیت بالایی استفاده شود .

 

ویژگی فرش ماشینی درجه یک

معمولا فرش هایی که از درجه کیفی خوبی برخوردار نیستند با دستگاه های نسبتا قدیمی بافته میشوند و امکان این است که دستگاه به خوبی پیش نرود ونقشه چند بار تکرار شود . می بایست در موقع خرید فرش به زمینه ی فرش دقت کرد . فرش ماشینی اکریلیک به فرش ضد حساسیت معروف هستند . بعد از خرید فرش اگر شاهد پرزدهی فرش بودیم فرش درجه 1 نیست و از الیاف اکریلیک استفاده نشده است و اگر اندازه ی آهار فرش بیش از حد اندازه باشد باعث خراب شدن فرش میشود . اندازه ی نخ خاب فرش نباید بیشتر از 1 سانتی متر ( 10 میلیمتر ) باشد چون باعث کاهش کیفیت فرش ماشینی خواهد شد . و اندازه ی ریشه های فرش باید یکسان باشد .

 

خرید فرش ماشینی درجه 1 ( فرش اصیل کاشان )

فروشگاه اینترنتی فرش تاپ ، مکانی مناسب است برای خرید فرش ماشینی اصیل کاشان که میتوان فرش مورد نظر خود را درب منزل تحویل بگیرید .

برچسب
'فرش ماشینی با کیفیت بالا' , 'فرش ماشینی درجه یک' , 'فرش اصیل کاشان' , 'بهترین فرش های ماشینی' , 'بهترین فرش' , 'تشخیص فرش ماشینی درجه یک '
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  ارسال سریع فرش و ارسال رایگان فرش ماشینی به سراسر کشور
•  شیوه های پرداخت فرش کاشان
•  شرایط استفاده امکانات فروشگاه فرش کاشان
•  شماره حسابهای فرش کاشان
•  فروشگاه های خرید انواع فرش ماشینی
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه