برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : جمعه ۰۱/۳/۶

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان
فروشگاه حاضر زیر مجموعه فروشگاههای زنجیره ای گروه تجاری فرش کاشان می باشد. جهت استعلام نماد اعتماد الکترونیکی و ضمانت پرداخت قبل از خرید به فروشگاه فرش کاشان مراجعه نمایید.

» نمایندگی فرش کاشان در شهرستان ها

نمایندگی فرش کاشان

فرش کاشان یکی از بهترین فرش های موجود دربازار فرش ماشینی است . فرش کاشان در شهرستان کاشان تولید می شود . شهر کاشان دارای شهرک های صنعتی بسیاری است که در آن تولید کنندگان مختلف ، مشغول تولید فرش ماشینی می باشند . فرش های کاشان دارای کیفیت بسیار بالایی است که آوازه ی آن در کل ایران و جهان پیچیده است.
خرید فرش یکی از امور غیر قابل اجتناب است. روزانه افراد بسیاری هستند که یا مستقل شده و نیاز دارند با خرید فرش منزل خود را مفروش کنند یا اینکه هستند کسانی که می خواهند منزل خود را جدید و نو کرده و دکوراسیون خود را تغییر دهند . خریداران فرش به فرش های با کیفیت نیاز دارند .
خرید فرش کاشان از مکان های دور
همانطور که گفته شد، همه دوست دارند فرش ماشینی با کیفیت برای منزل خود تهیه کنند. و از آنجایی که فرش کاشان به کیفیت مشهور است ، افراد از اقصی نقاط کشور به کاشان آمده و فرش خود را تهیه می کنند . اما خیلی از افراد هستند ، توانایی یا وقت و انرژی این را ندارند که به کاشان آمده و به خرید فرش بپردازند، به همین علت نیاز به محل هایی دارند که بتوانند به آسانی فرش کاشان را در اختیار آنها قرار داده و این امکان را به آنها بدهد که فرش ماشینی مورد نظر خود را از میان فرش های ماشینی کاشان انتخاب کنند.
یکی از این راه ها خرید از طریق اینترنت است. اما راه دیگر بودن نمایندگی هایی در شهرستان های مختلف است . با وجود نمایندگی فرش کاشان در شهرستان ها ، خریداران و متقاضیان فرش کاشان می توانند به صورت حضوری به مشاهده ی فرش خود پرداخته و فرش مورد نظر خود را انتخاب و خریداری نمایند .
به دلیل فروش بسیار بالای فرش کاشان در تمام دنیا ، افرادی که به این کسب و کار و این حوزه وارد شده اند بسیار زیاد است . شاید هر کسی نتواند به صورت مستقل به تولید فرش ماشینی کاشان بپردازد و این رشته ی کسب و کار را ادامه دهند ، اما می توانند با اخذ نمایندگی از سودی که در فروش این محصول وجود دارد بهره مند گردند .
نمایندگی فرش کاشان
فرش کاشان ، تامین کننده ی عمده ی فرش ماشینی جهان و ایران ، با داشتن امتیاز تولید فرش های درجه یک در سطح جهان ، برای ارائه و فروش بافته های خود اقدام به اعطای نمایندگی فروش فرش کاشان به شهرستان ها نموده است . و اخذ نمایندگی فروش فرش کاشان در شهرستان ها دارای مزایایی است که در ادامه به شما عرض خواهد شد.
گرفتن نمایندگی از برند یا محصولی که پر فروش است ، یکی از راه های کسب در آمد است که به آسانی شما می توانید جنس یا محصولی را که متقاضی بسیاری دارد ، در اختیار آنها قرار دهید . دیگر نیازی نیست برای شناخته شدن برند و کسب و کارتان ، زحمت بسیاری بکشید . شما می توانید تحت لقای آن برند و یا آن اعتبار شناخته شوید .
نمایندگی فرش کاشان در شهرستان ها
یکی از انواع رایج مدل کسب و کار است . این نوع از کسب و کار ، یعنی نمایندگی فروش فرش کاشان در شهرستان ها به گونه ای است که یک نفر تولید کننده ی کالاست و تمایل دارد ، فرش ماشینی خود را در مناطق دیگر و یا شهر یا کشور دیگر به فروش برساند . یکی از راه هایی که این امر را سهل می کند ، این است که خود تولید کننده به آن مناطق رفته و به طور مستقیم محصولات خود را به فروش برساند . و روش دیگر فروش فرش کاشان توسط سایر افراد ساکن در آن مناطق است .
به این گونه که فروشنده یا کسی که نمایندگی دارد، جنس را از تولید کننده دریافت کرده و آن را با اندکی سود بین متقاضیان آن محل جغرافیایی به فروش می رساند .
یا اینکه به طور اخذ نمایندگی و با رعایت اصول و شرایطی، امتیاز فروش انحصاری آن محصول به شخص واگذار می شود .
که شرایط فروش یا به وسیله ی تولید کننده تعیین می شود یا اینکه کسی که نمایندگی را به صورت مستقل دریافت کرده آنگونه که با سیاستهای تولید کننده همخوانی داشته باشد، اقدام به فروش می کند.
قوانین موجود در اعطای نمایندگی فرش
یکی از بندهایی که در اعطای نمایندگی فروش محصول ، یا بر فرض مثال فرش کاشان باید گنجانده شود نحوه ی همکاری نماینده و تولید کننده است . بدین گونه که در قرارداد توافق شود که محصولات درب کارخانه تحویل گرفته شده و حمل و بارگیری آن به عهده ی نمایند باشد . در اینجا و طبق این بند ، مسئولیت با زمانی که خود تولید کننده باید فرش ماشینی را به محل فروش انتقال دهد بسیار متفاوت خواهد بود.
ضمانت فروش فرش کاشان توسط نمایندگی
یک نکته ای که تولید کنندگان فرش کاشان یا هر تولید کننده ی دیگری که قصد اعطای نمایندگی در شهرستان ها را دارند ، به آن توجه می کنند ، یا بهتر بگویم باید به آن توجه کنند این است که :
در بستن قرار دادها باید ذکر شود ، نماینده باید فروش حجمی از کالا را در یک بازه ی زمانی با مبلغی مشخص ملزم شود و بتواند مسئولیت این را بپذیرد که در یک ماه یا در یک بازه ی زمانی می تواند یا خودش را موظف به فروش چه مقدار از کالا میداند؟
وجود این بند در قرارداد به این دلیل است که ، ممکن است رقبای یک برند یا یک محصول می تواند با عدم صداقت با هدف تضعیف برند ، ودپوی محصولات و تولیدات تولیدی ، محصولات به امانت گرفته شده را تضییع کرده و سود حاصل از فروش آن برند را کاهش داده و بازار فروش آن را به نابودی بکشاند .
برای گرفتن ضمانت از شخصی که اقدام به اخذ نمایندگی می کند، تولید کننده قطعه چکی از او می گیرد تا از ضرر های احتمالی به مالش جلوگیری گردد.
یکی از پر فروش ترین محصولات و ارز آور ترین محصولات کشور فرش کاشان است . که گرفتن نمایندگی این محصول در موقعیت های جغرافیایی مختلف سبب فروش بیشتر و رونق اقتصادی می گردد.

برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  شیوه های پرداخت فرش کاشان
•  شرایط استفاده امکانات فروشگاه فرش کاشان
•  ارسال سریع فرش و ارسال رایگان فرش ماشینی به سراسر کشور
•  مزایای پرداخت کامل صورتحساب یا فاکتور خرید فرش ماشینی به صورت اینترنتی
•  قوانین و مقررات خرید از فرش کاشان
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه