برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : دوشنبه ۰۱/۴/۱۳

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان
فروشگاه حاضر زیر مجموعه فروشگاههای زنجیره ای گروه تجاری فرش کاشان می باشد. جهت استعلام نماد اعتماد الکترونیکی و ضمانت پرداخت قبل از خرید به فروشگاه فرش کاشان مراجعه نمایید.
فرش ماشینی 700 شانه 12 رنگ

فرش ماشینی 700 شانه 12 رنگ

تولید انواع فرش ماشینی 700 شانه 12 رنگ اصل کاشان همراه با ارسال رایگان فرش به سراسر کشور

محصولي در اين شاخه وجود ندارد.


فرش 700 شانه 12 رنگ جزء فرش های ماشینی پرفروش و مورد علاقه بسیاری از افراد می باشد . این فرش 700 شانه از طیف رنگی بالایی نسبت به سایر فرش های هفتصد شانه برخوردار است که این رنگ بندی سبب زیبایی بیشتر این محصول شده است . رنگ های به کار رفته در این فرش ماشینی هفتصد شانه ، 12 رنگ واقعی بوده که به دلیل شفافیت و روشن بودن آن نما و جلوه ی فرش را بیشتر و همین امر موجب دو چندان شدن زیبایی این محصول می شود .
شرکت فرش کاشان با تولید انواع فرش ماشینی با تعداد شانه و تراکم متفاوت از جمله فرش 500 شانه ، فرش 1000 شانه ، فرش1200 شانه ، فرش1500 شانه وهمچنین فرش 700 شانه در تعداد رنگ متفاوت از جمله فرش 700 شانه هشت رنگ ، فرش 700 شانه ده رنگ و فرش هفتصد شانه دوازده رنگ توانسته تمامی سلیقه ها را پوشش داده و نیاز افراد را برطرف نماید . این شرکت برای بافت تمامی محصولات خود از بهترین الیاف از جمله الیاف آکریلیک و پنبه با به روز ترین و پیشرفته ترین دستگاه های بافت و تنوع طرح و نقشه های متفاوت استفاده می کند تا بتواند با تنوع محصولات خود خریداران زیادی را به سمت خود جلب نماید . این شرکت محصولات خود را با بالاترین درجه کیفیت و نازلترین قیمت همراه با ضمانت ده ساله فرش به بازار فروش می رساند . همچنین این شرکت امکان خرید را به دو صورت خرید فرش به طور مستقیم از کارخانه و خرید آنلاین فرش را برای تمامی افراد در سراسر کشور فراهم آورده است .

مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه