برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : جمعه ۰۱/۳/۶

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان
فروشگاه حاضر زیر مجموعه فروشگاههای زنجیره ای گروه تجاری فرش کاشان می باشد. جهت استعلام نماد اعتماد الکترونیکی و ضمانت پرداخت قبل از خرید به فروشگاه فرش کاشان مراجعه نمایید.
فرش خام یا فرش سفید چاپی

فرش خام یا فرش سفید چاپی

تولید و عرضه انواع فرش ماشینی خام یا فرش سفید چاپی جهت چاپ عکس روی فرش و تابلو فرش به صورت همکاری و مستقیم از کارخانه فرش کاشانفرش خام یا فرش سفید چاپی یا فرش های خام مخصوص چاپ یا فرش چاپ دیجیتال فرشی است که در کارخانه کاشان فرش با بهترین کیفیت بافته می شود و به فروش می رسد. فرش خام یا فرش چاپی کاشان فرش در انواع تراکم های فرش خام ماشینی 500 شانه، فرش خام 700 شانه، فرش خام 1000 شانه، فرش خام 1500 شانه و فرش خام 1200 شانه را تولید کرده است.
فرش های ماشینی خام، کاشان فرش یکی از با کیفیت ترین فرش های ماشینی بافته شده با بهترین نخ های آکریلیک می باشد که در درجه اول در فرش های خام مخصوص چاپ کیفیت نخ فرش مهم می باشد چون برای چاپ تصاویر و طرح ها روی فرش به روش سابلیمیشن و شابلونی تصویری با کیفیت روی فرش خام سابلیمیشن چاپ می شود.
ابعادی که این فرش های خام سابلیمیشن یا کلاریس بافته می شوند از A4 تا عرض 4 متر می باشد و در صورت سفارش دادن فرش خام ماشینی در اشکال مختلف مانند دایره، مستطیل، مربع و... هم بافته می شود، برای تولید و بافت فرش خام در کارخانه کاشان فرش از بهترین و با کیفیت ترین مواد و نخ و بهترین و مناسب ترین دستگاه های بافت استفاده شده است.
در کاشان فرش مشتریان می توانند به صورت حضوری و غیر مستقیم خرید های خود را انجام دهند و با خرید عمده فرش خام برای چاپ یا فرش سفید ماشینی از تخفیف های خرید عمده و ارسال رایگان فرش بهره مند شوند. فروشگاه اینترنتی کاشان فرش دارای ضمانت اصل بودن کالا، نماد تجارت الکترونیک و نماد ضمانت پرداخت بانکی و ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می باشد.

 

مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه