برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : شنبه ۰۱/۴/۱۱

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان
فروشگاه حاضر زیر مجموعه فروشگاههای زنجیره ای گروه تجاری فرش کاشان می باشد. جهت استعلام نماد اعتماد الکترونیکی و ضمانت پرداخت قبل از خرید به فروشگاه فرش کاشان مراجعه نمایید.

» فرش 700 شانه طرح حوض نقره

خرید فرش ماشینی حوض نقره  700 شانه

فرش از ارکان مهم هر دکوراسیونی است که طرح و رنگ آن باعث می شود که دکوراسیون هماهنگ تر و زیباتر جلوه کند. فرش های ماشینی بیشترین جلوه را برای فضای خانه دارند و می تواند به عنوان عنصر نظم دهنده و نقطه کانونی دکوراسیون داخلی باشد.
از فرش های ماشینی می توان برای تفکیک کردن فضای خانه نیز کمک گرفت. رعایت برخی از اصول می تواند نشانگر ذوق و سلیقه هر خریداری باشد. برای انتخاب فرش ماشینی مناسب باید عوامل مهمی مانند رنگ فرش بافت، فرش و طرح فرش را مورد توجه قرار داد. مکانی که برای فرش در نظر گرفته می شود باید بسته به تعداد شانه فرش ماشینی باشد زیرا فرش های تراکم بالا برای مکان های پر رفت و آمد مناسب نیستند ولی برای اتاق های پذیرایی زیبایی فوق العاده ای دارند.

طرح قالی های ماشینی برای مکان های متفاوت از اهمیت ویژه ای برخوردار است و باید با سبک طراحی دکوراسیون متناسب باشد. برای خرید فرش ماشینی با طرح مناسب می توان به سبک اتاق دقت نمود و راحت تر قالی مورد نظر را انتخاب کرد.
طرح فرش پذیرایی با طرح فرش اتاق خواب و فرش آشپزخانه فرق دارد و باید با توجه به نوع وسایل و رنگ وسایل انتخاب شود. در اتاق های پذیرای که با مبلمان استیل تزیین شده اند باید از فرش های ماشینی طرح گلدار استفاده کرد و برای اتاق هایی که دکوراسیون مدرن دارند باید از فرش های ماشینی مدرن که اشکال هندسی دارند استفاده نمود.
 قالی های ماشینی کاشان با تنوع بالا در طرح و رنگ به صورت فرش ماشینی سنتی و فرش ماشینی مدرن لوکس تولید و عرضه می شوند.

فرش های 700 شانه ماشینی درجه یک واقعی کاشان از محبوترین قالی های ماشینی ایرانی هستند که با طرح و نقوش بسیار متنوع در بازار موجود می باشند. تنوع در طرح و رنگ فرش 700 شانه ماشینی باعث شده تا دست خریدار در انتخاب باز باشد. فرش های 700 شانه کاشان با طرح های زیبا علاوه بر حفظ جنبه های سنتی برای فضاهای مدرن نیز کاربرد دارند.
فرش 700 شانه طرح حوض نقره از فرش های جدید ولی منحصر به فرد است بلکه با طراحی شلوغ و زیبایی خود توانسته است در بازار فرش خوش بدرخشد. این محصول با کیفیت فرش کاشان در تراکم های گوناگون به دلیل نوع نقشه بافته امکان بافت دارد.

انواع قالی ماشینی 700 شانه طرح حوض نقره
فرش ماشینی 500 شانه تراکم 2100 طرح حوض نقره
فرش ماشینی 700 شانه تراکم 2550 طرح حوض نقره
فرش ماشینی 1000 شانه تراکم 3000 طرح حوض نقره
فرش دستبافگونه 1200 شانه تراکم 3600 طرح حوض نقره


این قالی ماشینی زیبا با الیاف مرغوب و مواد اولیه درجه یک بافته می شود. این الیاف مقاومت و طول عمر بالایی دارند و فرش حوض نقره اکریلیک 700 شانه برای تمامی فضاهای خانه کاربرد دارد. به کار گیری الیاف اکریلیک به صورت هیت ست شده در این قالی باعث دیرتر کثیف شدن و زودتر تمیز شدن این مدل از فرش ماشینی کاشان شده است.
الیاف اکریلیک هیت شده قالی طرح حوض نقره توان تحمل حرارت های بسیار شدید غیر مستقیم مانند اتوی داغ و نور خورشید را دارد.
رنگبندی متنوع و عدم پرزدهی از ویژگی های قالی ماشینی اکریلیک طرح حوض نقره است. فرش حوض نقره کاشان با تراکم طولی برابر 2550 به عنوان فرش ماشینی دستبافگونه تولید می شود و جایگزین خوبی برای فرش های دستباف به شمار می رود. تراکم همانطور که از اسمش مشخص است به فشردگی و تراکم فرش ماشینی مربوط است و هرچه تعداد ریشه های طولی فرش بیشتر باشد، فرش سفت تر و سنگین تر می شود.

فرش حوض نقره 700 شانه تراکم 2550 از  فرش های فشرده و متراکم دستبافگونه است. افرادی که با دنبال فرش ماشینی قیمت مناسب و زیبا هستند می توانند فرش 700 شانه تراکم 2550 حوض نقره را خریداری کنند و در صورتی که خواهان فرش ظریف می باشند می توانند قالی 1000 شانه تراکم 3000 مدل حوض نقره را انتخاب نمایند.

کسانی که به دنبال فرش ماشینی چرک تاب و مقاوم برای خانه های شلوغ خود هستند می توانند فرش 700 شانه طرح حوض نقره سرمه ای را انتخاب کنند. تراکم پایین در این محصولات سبب شده تا فرش نرمی و لطافت بالایی داشته باشد و افراد خانه به خصوص کودکان هنگام رفت و امد احساس خوشایندی پیدا کنند.

فرش حوض نقره با طراحی فوق العاده ای که دارد بهترین انتخاب برای فرش پذیرایی و فرش اتاق خواب است. تراکم 2550 فرش حوض نقره و دستبافگونه بودن این فرش از دلایل کاربرد فرش حوض نقره در پذیرایی می باشد. انتخاب این قالی ماشینی درجه یک در پذیرایی زیبایی و جلوه پذیرایی را تضمین می کند.

قالی ماشینی 700 شانه تراکم 2550 طرح حوض نقره، اصالت فرش ایرانی را حفظ کرده و از فرش های لچک و ترنج دار محسوب می شود. لچک این فرش همان طرح های قوسی شکل و یا کناره های فرش است که با گل و بوته های فراوان پوشانده می شود.
ترنج فرش ماشینی حوض نقره معمولا از اشکال هندسی خاص چون دایره در مرکز فرش است. فرش طرح لچک و ترنج 700 شانه حوض نقره با الهام از نقوش فرش های قدیمی اصیل دستباف بافته می شود و ترنج فرش نمادی از حوض اب در وسط باغچه های پر گل و بوته است.

فرش هفتصد شانه مدل حوض نقره با طرح و نگاره های شلوغ برای فضاهای بزرگ بهترین جلوه را دارد. رنگ این محصول نیز در دکوراسیون خانه بسیار مهم است. فرش حوض نقره هفتصد کاشان در رنگ آمیزی های: فرش حوض نقره سرمه ای، کرم، فیروزه ای، فرش حوض نقره فیلی، نقره ای، بادامی، طلایی، زرشکی، حوض نقره بژ، سبز پسته ای بافته می شود.
رنگ هالی تیره فرش 700 شانه حوض نقره برای فضاهای کلاسیک و بزرگ و رنگ های روشن آن برای فضاهای کوچک و کم نور به کار می روند.
قالی ماشینی 700 شانه طرح حوض نقره کرم برای اتاق های پذیرایی و خواب مناسب تر است و آرامش و حس سر زندگی به این مکان ها می دهد. قالی دستبافگونه حوض نقره کرم باعث نو شدن خانه می شود و رنگ تکمیلی در کنار هر رنگی است.  رنگ های خنثی فرش حوض نقره بهترین رنگ برای هماهنگی فرش با دیگر اجزای خانه است.

طرح و نقشه‌ و ابعاد فرش ماشینی 700 شانه کاشان طرح حوض نقره به‌گونه‌ای ست که تقریباً در هر فضایی قابل استفاده خواهد بود. این نقشه باب‌ طبع بسیاری از مشتریان فرش ماشینی قرار گرفته دارد و از جمله پرفروش‌ترین محصولات کارخانه فرش کاشان است.
این فرش ماشینی هشت رنگ هفتصد شانه درجه یک طرح حوض نقره کاشان در ابعاد فرش 700 شانه طرح حوض نقره شش متری، فرش 700 شانه طرح حوض نقره نه متری و فرش طرح حوض نقره 12 متری طراحی و بافته شده می شود. ابعاد گوناگون فرش درجه یک حوض نقره 700 شانه کاشان به دلیل تقارن بالای نقشه زیبایی خود را حفظ می کنند.

خرید فرش 700 شانه طرح حوض نقره
قیمت قالی های ماشینی طرح حوض نقره
با تبعیت از تعداد شانه و تراکم فرش است و فرش ماشینی 700 شانه حوض نقره از فرش های ارزان ماشینی به شمار می رود.
خرید مستقیم فرش ماشینی حوض نقره کاشان از کارخانه دلیلی بر خرید فرش با قیمت مناسب تر است. حذف واسطه های فروش و ارسال رایگان فرش و همچنین خرید از کارخانه از مهمترین دلایل فروش فرش ارزان 700 شانه طرح حوض نقره کاشان است.
برای دیدن انواع رنگ و سایز های قالی ماشینی هفتصد شانه ممتاز حوض نقره به فروشگاه اینترنتی کاشان فرش مراجعه نمایید و بالاترین کیفیت و پایین ترین قیمت را در این مرکز به دست آورید.

برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  پشتیبانی و گارانتی 24 ساعته خرید فرش
•  ارسال سریع فرش و ارسال رایگان فرش ماشینی به سراسر کشور
•  ضمانت اصل بودن فرش ماشینی
•  شرایط استفاده امکانات فروشگاه فرش کاشان
•  حمل و نقل در فرش کاشان
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه